• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
tako je savo,stavili su eksploziva na nju,mislim da su i neku zeljeznu poklopcinu stavili na nju
 
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
Jebiga posadite kukuruze a nicuvam GRANATE tipicno balkan.....

To me navede na vic:

Keze srbijanac hrvatu:
hajmo zaratovati!
A hrvat ce Srbijancu :
cekaj da mi Granate inzniknu!!!
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Jebiga posadite kukuruze a nicuvam GRANATE tipicno balkan.....

To me navede na vic:

Keze srbijanac hrvatu:
hajmo zaratovati!
A hrvat ce Srbijancu :
cekaj da mi Granate inzniknu!!!

Tebe i gazirani sok lupi treći dan,ajd ne pisi gluposti
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Uh ti bokca. Tako je jedan u selu do mene prosle godine izbalirao tromblon i kasnije dok je u stali bacio kravicama sijeno kako su ove papale tako ga je jedna od njih i aktivirala i da vidis belaja. Nije ni jedna stradala (uginula) al su dobile gelere po glavi i vratu.
Majmuna koji je odbacio tromblon u polje tj livadu bi trebalo malo na odgoj medju Mungose da vidi kak je hodati po trnju.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
a prijatelji životinja su zgroženi barbarskim ubijanjem jer nisu dovele nikoga u opasnost i nema potrebe za njihovim ubijanjem, a kaj su uletjele u dvorište obiteljske kuće i tamo napravile dar mar i kaj su protutnjale kroz jednu tiskaru i tamo napravile totalni rusvaj njima je to u redu jer nisu nikoga ugrozile. Kažu da papir trpi svakava sranja i stvarno ga trpi.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
jd-a je pogurala prikolica i okrenula ga, nh ih zaustavio?

zanimljivih se slika moze vidjeti kod grassmena :mrgreen:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
hehehe te sam slike vidio na FB-u
sad se vidi kvaliteta ,kakav je NH a kakav je JD :finga::weedman::rolleyess:
mala šala xD :vragek:
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
nemogu nigdje da nađem slike kada je čovjek sa zetorom 7245 spuštao tehnostrojku 6 t niz Podborje (Gornji Daruvar-Daruvar) punu kukuruza u zrnu, nije spojio kočnice od prikolice, bilo je i mokro, poguralo ga on kčio sa traktorom i okrenulo ga za 180 stupnjeva nešto slično na slici, trakotor je promjenio smjer za 180 stupnjeva, savio rudu, a prikolica se čudom nije prevrnula,, forumaši koji poznaju lokaciji shvačaju o čemu se radi, brdo i 4 zavoja,, imao sam priliku sa Rajkom niz to brdo spuštati 10 m sirove bukve i graba na 2 prikolice bez kočnica na njima i škrgutao sam, 2 spora i 30 minuta u oko 400 -500 m
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,320
nemogu nigdje da nađem slike kada je čovjek sa zetorom 7245 spuštao tehnostrojku 6 t niz Podborje (Gornji Daruvar-Daruvar) punu kukuruza u zrnu, nije spojio kočnice od prikolice, bilo je i mokro, poguralo ga on kčio sa traktorom i okrenulo ga za 180 stupnjeva nešto slično na slici, trakotor je promjenio smjer za 180 stupnjeva, savio rudu, a prikolica se čudom nije prevrnula,, forumaši koji poznaju lokaciji shvačaju o čemu se radi, brdo i 4 zavoja,, imao sam priliku sa Rajkom niz to brdo spuštati 10 m sirove bukve i graba na 2 prikolice bez kočnica na njima i škrgutao sam, 2 spora i 30 minuta u oko 400 -500 m
Kaj nije bilo jednostavnije i brže spustiti jednu po jednu?
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ima takvih i kod mene.Bez uvrede Jadarko,ali ovakve stvari već pomalo graniče s niskim kvocijentom inteligencije,pa čak i ekonomičnosti.Ja bum radije stavil manju prikolicu na traktor i vozil se bez brige nego da škrgućem.Kužim situacije gde se baš morajer vremenski uvjeti ne dozvoljavaju ili tome slično,ali i po tvojim postovima vidim da se drva tovare na granici.Nemoj se smatrati uvrijeđen,nije mi to ni najmanja namjera,držim te za vrijednog člana foruma i nebi htel da te najdem v ovoj rubriki.Olakšaj malo,druže.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Rajkom niz to brdo spuštati 10 m sirove bukve i graba na 2 prikolice bez kočnica na njima i škrgutao sam, 2 spora i 30 minuta u oko 400 -500 m

Zašto se spuštaš u sporim brzinama
 

Najnoviji postovi

Na vrh