• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
imal sam i ja dok nije vrak svoje napravil sad ih imam dignute ak znam da nema opasnog terena al kad triputa tovariš jedna drva onda ti više nije do zajebancije
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
kolega,moje iskreno saucesce

dns sam bio ocevidac jednoj nesreci...
mi imali praksu i na kraju radnog dana idemo ocistiti alat i odemo mi van ocistiti kantu i frend zapali cigaru i cistimo tako,a pokraj te hale je jedan zavoj ,tak cujemo mi auto i onak smo bezveze pogledali i vidimo nutra mladu zenu i dvoje djece. isla oko 50 km/h maximalno i cesta masna,mi smo vidli da nije kocila i vec smo znali sta bude,zadnji kraj ju bacio,okrenulo auto za 180° i u grabu na bok...da nije bilo granja bila bi na krovu nutra...u minuti su svi koji su imali praksu danas izletjeli van da vide sta se desilobilo nas je oko 100 gore na cesti,izvadili smo djecu i zrnu iz auta i onda je instruktor od ovih strojara s bagerom izvuko auto iz grabe...auto je bio audi 80
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
a ovako smo se mi zabavljali pred par godina

Ovakva divljanja su poprilično opasna bez odgovarajuće opreme i preinaka na vozilu tako da pazite malo gdje stavljate glavu
 

Najnoviji postovi

Na vrh