• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Treba im samo zamijeniti uloge pa da ga onda pitam jel' mu normalno :rolfer::rolfer::rolfer::finga:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Stvarno je lik budala mozda ga i guzi koji ko ce znat sta je budali u glavi dobro!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Neznam gdje bi ovo stavio , neje nezgoda a mogla bi biti :weedman:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=3FpjcOWwiI4&feature=g-logo-xit[/YT]
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
tataa,di je ona puška,vidim jednog idiota u novinama.... :finga::weedman:
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
balkan, pitam se šta bi bilo od "Orašje" kabine u ovom slučaju, bojim se da ju nebi spasila
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Pa i ja se pitam šta bi bilo da je za traktor bilo zakačeno 15 metara drva
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Strašno,koliko god bile te dvodijelne jednostavne toliko su i opasnije,nadam se uspješnom oporavku obadvojice,a i novinar je morao uslikat onu lokvu krvi ,samo da se novina prodaje:madmana::madmana:
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Strašno,koliko god bile te dvodijelne jednostavne toliko su i opasnije,nadam se uspješnom oporavku obadvojice,a i novinar je morao uslikat onu lokvu krvi ,samo da se novina prodaje:madmana::madmana:

nažalost, ovaj teže stradali je u teškom stanju, te se nezna dali bude preživio, dok drugi je bio samo krvav po licu, cak nakon sto je dosao svijesti, sjeo je na biciklu odvezao se doma
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ni kod mene bome nebi imali koga privoditi,općenito kod ljudi a bome ni kod mene, da se meni to dogodilo, ja bi ga namlatio i pregazio da onom istom cisternom od mlijeka,a ostalo dva što su došla s njim isto nebi dobro prošla.
 

Najnoviji postovi

Na vrh