• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
ovo ce bit lomovi kad izleti s ceste :mrgreen::axe:

[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=RIZPMLX3yeo[/YT]
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Ovaj ga izbacio iz brzine i loži,,,,,,,,nedaj bože da mu je zatrebalo da zakoči..
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
kod izbacivanja brzine dio mjenjača se vrti a dio ne i nema podmazivanja, to je pogubno za zežaje i ostalo i nije preporučljivo, i sam sam to radio dok mi jedan majstor nije objasnio i pokazao šta se događa u mjnejaču
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
A rukavac bi mogao lako puknut s obzirom na kvalitetu ceste... A grijanje kočnica,može lako puknut obloga i evo zla kad kotač zablokira. Da ne spominjem ako nosi priključak na hidrauliku koji ga lako zaljulja i izbaci iz ravnoteže...

Bože budala..
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
A rukavac bi mogao lako puknut s obzirom na kvalitetu ceste... A grijanje kočnica,može lako puknut obloga i evo zla kad kotač zablokira. Da ne spominjem ako nosi priključak na hidrauliku koji ga lako zaljulja i izbaci iz ravnoteže...

Bože budala..

Da,mnogo je toga što bi se moglo desiti,,,,zbilja previše rizikuje.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Užas ovo mi pokvari dan,saučešće obitelji,jadno dijete nije ni počeo živjeti,:mad::mad::mad:,http://www.24sata.hr/crna-kronika-n...popravljao-kamion-prignjecila-ga-rampa-289876

stvarno zalosno s njegovim starijim bratom sam iso u osnovnu skolu znam cijelu obitelj samo je najgore sta se jos uvijek nezna sto se stvarno dogodilo i koje kriv nakraju ce jadan decko bit kriv a majstor koji mu je pokazivo mehaniku je gledo kako bi nekog iskoristi da napravi umijesto njega jer se njemu nista nije dalo radit i majstora sam poznavo tak da tocno znam kakav je!
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
a da pukne rukavac ili krajnik onda bi bilo loma

danas se vraco kuci nakon zavrsenog oranja, i naidjem na traktor MF neki stari na boku bez kabine na asfaltu, vozac poprilicno pijan, prvo sto mi kaze da mu je pukao rukavac, dobro se ziv izvukao jer trakotor nema kabinu, a u punoj brzini je naletio na brdo pored ceste i izvrnuo se na bok, neznam samo kako njega nije prignjecilo, vezemo ga lancom i vratimo na tockove, slomljen auspuh, malo lima pomotanog, taj rukavac, vise nisam zagledao jer je pocelo okupljanje i nagadjanje, hehe, tipicno balkanski, staju i koji trebaju i netrebaju.
 
Posljednje uređivanje:

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Skroz novi bio,stavljao ga na kombajn i da nabijem klemu malo ispadne mi cekic i spoji + i -

Pretpostavljam da je kratak spoj vrlo kratko trajao i mislim da on nebi trebao biti uzrok pucanja, vjerovatno je nešto drugo u pitanju. Možda je čak i fabrička greška.
 
Posljednje uređivanje:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ali kratak spoj sa varnicom na pogrešnom mjestu u pogrešno vrijeme :mrgreen:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
steta je,kako nije...nebi ni puknio da nije bio nov iz trgovine jos ga kuci stavili pola sata na punjac,mislim da je bio oko 140Ah, iste stotinke je ekplodirao kad je cekic pao na kleme...nisam nista cuo 3 dana :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh