• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dn6IGt09Ki4[/YT]
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
jedan izlazio iz reda jer je špricao a drugi se valjda malo popeljao po cesti i nije pazil,ovaj van iz reda na cestu i BUM... :rolleyess:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ovaj claas puko ko repa po sredini, očito od velikog tereta,naprijed valjak i iza kombinacija.
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
šanana žao mi tvog ujaka ,ali ovi novinari koje su to budale-"vozio se desnom stranom..."
a kojom se trebal voziti ? lijevom? .Pa kad vidim te idiote koji se voze po lijevoj strani ceste s biciklom diže mi se kosa na glavi...
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
šanana žao mi tvog ujaka ,ali ovi novinari koje su to budale-"vozio se desnom stranom..."
a kojom se trebal voziti ? lijevom? .Pa kad vidim te idiote koji se voze po lijevoj strani ceste s biciklom diže mi se kosa na glavi...

sanana primi saucesce,moje je ujak prije par dana isto imo nesrecu,ali nisu njega udarili nego je on udario biciklistu,koji je hvala bogu prezivio

a breza koliko ja znam po pravilima biciklisti ako nemaju oznacenu biciklisticku stazu,moraju ic lijevom stranom
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
sanana primi saucesce,moje je ujak prije par dana isto imo nesrecu,ali nisu njega udarili nego je on udario biciklistu,koji je hvala bogu prezivio

a breza koliko ja znam po pravilima biciklisti ako nemaju oznacenu biciklisticku stazu,moraju ic lijevom stranom

mene su moji doma,a i u školi učili da se vozi desnom stranom,a hoda lijevom iz razloga da se dva automobila mimoilaze nema mijesta npr. nije široka cesta i lakše se autu voziti iza bicikliste dok se mimoiđe s drugim autom nego da mu biciklista juri u susret i kaj onda...jedino biciklom u grabu...
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
mene su moji doma,a i u školi učili da se vozi desnom stranom,a hoda lijevom iz razloga da se dva automobila mimoilaze nema mijesta npr. nije široka cesta i lakše se autu voziti iza bicikliste dok se mimoiđe s drugim autom nego da mu biciklista juri u susret i kaj onda...jedino biciklom u grabu...

neznam,moguce je svasta,al kolko se ja sjecam sta su me ucili
da se treba biciklom vozit lijevom stranom,da mozes vitit sta se desava,i ako je potrebno da mozes skrenit malo sputa
tacno si reko ja sam se malo zajebuno :madmana:
eo sad sam bas procito na netu
da se biciklisti trebaju krecas sto blize desnoj ivici
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
Krivo su te učili, biciklom se i po zakonu i po zdravom razumu treba voziti po desnoj strani.
Auto uvijek može usporiti na tvoju brzinu ako ide iza tebe pa te prestići kad za to zadovolje uvjeti, ali kad si na lijevoj strani onda mu ideš ususret i ako u tom trenutku naiđe automobil s druge strane, on ne stigne stati, a ti se nemaš gdje maknut. I šta će se onda dogodit?
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Krivo su te učili, biciklom se i po zakonu i po zdravom razumu treba voziti po desnoj strani.
Auto uvijek može usporiti na tvoju brzinu ako ide iza tebe pa te prestići kad za to zadovolje uvjeti, ali kad si na lijevoj strani onda mu ideš ususret i ako u tom trenutku naiđe automobil s druge strane, on ne stigne stati, a ti se nemaš gdje maknut. I šta će se onda dogodit?

tako je, potpisujem sve izrečeno
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
387790_10151221308939375_1108065062_n.jpg



:lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh