• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

korisnik2508

Član
Tu od
24 Kol 2010
Poruka
119
Sjecam se jednog slucaja od prije dvadeset i vise godina kada je kombajner palio "zmaja" odvijacem (direktno). Naravno kombajn je bio u brzini i krenuo, a kombjaner na vrh kombajna. Srecom drugi radnik je uskocio u kombajn i zaustavio ga, tako da nitko nije stradao, a ni stete nije bilo.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Gledao sam neke kosilice za dvorišta koje imaju mikroprekidač ispod sjedišta , čini mi se da se kosa nemože uključiti dok nisi u sjedištu , dobra fora
 
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
Meine zbog Toga zamalo pregazio fergo
Kad nisam bio kod kuce rikno prekidac
i komsija spoji starom direkt. i ja malo
vise okrenem kontakt i juhu fergo bez
sofera
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Dečki, uopće nije problem u paljenju direkt. Problem je što vam traktori pale ko mine.

U neka davna vremena to se nije moglo dogoditi s IMT 533, jer ako je u brzini moraš pol kilometra za njim hodati da bi upalio. Problem je što je navika ostala..
 

Dizel

Novi član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
2
Prije jedno godinu dana jedan 539 nije htio palit na ključ i ja išao pogledat zašto. Osigurači bili svi ok reko idem sad bravicu pogledat, otšarafim onu maticu šta ju drži i gurnem ju prema unutra, a traktor kresne. Al me hladan znoj oblio jer sam stajao vani pred zadnjim kotačem, sva sreća da sam ga izbacio iz brzine prije, jer da nisam . . .
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,925
Dečki, radi se o SLIKAMA NEZGODAMA i LOMOVA, otišli ste u offtopic.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma 10 km zračne linije prema Bjelovaru,ti ljudi budu izludili i ne bih se začudio da netko zatuče piromana kada ga hape
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
laka je riječ zatući,tome treba nos utrljati kravi u guzicu,,i onda ga dobro naperjati da mu to više nikada ni ne padne na pamet,,sve mu fino naplatiti,pa tek onda u zatvor..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nažalost tu su u igri više sile .
ne mogu naći avion s 290 ljudi dužine preko 150 metri uz sve satelite i tehniku..a kako pronaći jednog jurišnika s upaljačem od 8 centrimetri .

vaš vlč.
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Umjesto kaj ganjaju Sirijce i Etiopljane koji bježe preko granice a kod nas ne budu ostali, idu na zapad :icon_winkle: (pa ne bi bila šteta da ih dan, dva puste na miru)
mogli bi ovi s carine postaviti par igrački zvanih
TERMOVIZIJA
oko sela i prvu noć bi tipa ulovili :biggrin:

173_20121017113317711.jpg


...inače im služi za ganjanje ilegalaca. Evo video

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=dMxI1vkju1U[/YT]
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Zato pali kuče da ga ne mogu naći termovizijom ..prikriva tragove a ima i prava xd

vaš vlč.
 

cunsatpr

Novi član
Tu od
25 Ožu 2013
Poruka
2
Nije to tako jednostavno...u tom selu ima više kandidata koji su na ti sa sitnim kriminalom. I nisu na ti sa zdravom pameti...
 

Najnoviji postovi

Na vrh