• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
Prekjucer mi uletela zmija pod kosilicu,mene zanima kaj to je za čudo,nit je sljepić nit bjelouška,ja sam iz zagorja jel ko zna?


10154913_519803348125316_5261872093896955271_n.jpg
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
A zasto ne poskok u Zagorju svojim ocima sam vidio poskoka na Trakoscanu !
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Poskoka ima i u Zagorju i u Prigorju ! Ovo na slici je obican Smuk, ili Smukulja. Nije otrivnica !!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
@dado6340 dobro je jos to u ravnici si sta da je jos malo brda bilo zacas pune gace :icon_e_wink::icon_e_wink: meni se nesto slicno desilo ove godine kad sam oro onu zemlju sta sam uzeo u zakup neko prije cudne jarke napravio ja sad po svojem i bilo gusto malo je falilo da nije bio na boku!!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
Hahaha to je tak kad niste naviknuti radit pod nagibom,tu u zagorju to nije niš čudno.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
A dobro dok ti je plug u zemlji možeš se nešto više nagnut nego da voziš tako nagnut, naravno tino zato nije ništa čudno vidit zagorce kako su na boku,naravno ne od alkohola
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,737
To vi samo mislite da sam u ravnici. Pa kod mene nema straha od poplave. Kad sav Sisak bude pod vodom meni če možda biti negdje blizu.
Tino to ti samo misliš.
Došao je šurjak sa Forterom i povlačeči u stranu u rikverc vratio se na ravno a prije toga 2 puta sam imao aličnu situaciju. To sam uzeo u zakup i 2 komada spajao u jedan a međe su stalno naje.... Mislio sutra ili u ponedjeljak iči sijati a ono danas kiša pada kao luda
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
@dado6340 ova parcela s slike je ravnica a ostala brda u tvom kraju sva su mi dobro poznata Sisacku zupaniju uzduz i popreko sam proso!!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Daleko je ovaj zetor do prevrtanja ..ali strah nije loš tko ga ima

vaš velečasni
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Dado raširi ga za 10cm. To čini veliku razliku, a i prednja brazda ti bu imala bolji zahvat.
 

Najnoviji postovi

Na vrh