• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Možeš staviti koljeno ali bočno pa će ostati isti efekt.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,655
Poslijedice eksplozije plina u Varaždinskim Toplicama, od prije mjesec dana.
 

Prilozi

  • IMG_20161219_102152.jpg
    IMG_20161219_102152.jpg
    58.8 KB · Pregleda: 236
  • IMG_20161219_102209.jpg
    IMG_20161219_102209.jpg
    65.8 KB · Pregleda: 209
  • IMG_20161219_102227.jpg
    IMG_20161219_102227.jpg
    50.8 KB · Pregleda: 194

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,655
Neznam dali ste upučeni..radilo se o samoubojstvu na taj način, ujedno stradala i jedna nevina žrtva.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
taj je bil dobar majstor , naime plin je eksplozivan u uskom području volumioznog djela ..ako ne pogodiš omjer samo te osmodi
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Neznam dali ste upučeni..radilo se o samoubojstvu na taj način, ujedno stradala i jedna nevina žrtva.

Ako je tako,trebalo je dotičnome ili dotičnoj,objasnit da ima i jeftiniji način za to obavit i to na samo,a ne da još neko glavu izgubi.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
taj je bil dobar majstor , naime plin je eksplozivan u uskom području volumioznog djela ..ako ne pogodiš omjer samo te osmodi
Vjeruj mi rokne sam tak dok dobro napuniš kuću, rođak je punićinu domovinu zravnal s temeljem dok se dignul u zrak, ali se legnul na krivu stranu spavaće sobe pa je ostal na teret države, doživotni invalid. Baš taj dio deke dok je odletjelo u zrak je imal hrpu željeza u sebi pa ga je sam pretrglo u kralježnici.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Kažem ja,ima i jeftinijih načina,a ako se hočeš zveknut,imaj barem obzira prema drugima,rješi sam sa sobom,a nemoj raskopat pola ulice i napravit od drugih sirotinju,jer je tebi "dosadilo"!Ko jedna naša estradna zvjezda,kad si je pucao u srce pa promašio,da se htio kresnut gurnuo bi cjev u usta i pogodak zagarantiran,a nebi glumio budalu,pa nebi promašio drugog na tako blizu,a ne sebe.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ta zvijezda je uvijek imala dosta novaca (možda previše) posudio Novkoviću (pokojnom) 5 000 DM-a pa mu krenulo pjevanje . Kolega markoni sto posto si u pravu .
 

Maajstor

Član
Tu od
22 Ožu 2016
Poruka
39
Nikad neću zaboraviti kad je se susjed sa traktora počeo derati "Bježi puca mi ruda, bježi puca mi ruda " a mi polako pješke iza prikolice,malo popili pa crkavamo od smjeha mi mislimo da nas da prostite zaj**ava kad prikolica lupi o asfalt mi se skamenili srećom nije bila velika uzbrdica mogla nas je pregaziti prikolica
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Da sam juče umro nebi znao da mi je šurak totalni debil , znao sam da je debil ali ovolikiiii , nisam.
Pogledajte kako je on ubacio šlauf u gumu.
Čisto umjetničko djelo :icon_butt:

Sreća pa sam mijenjao zadnje gume inače bi šlauf uskoro mogao na smeće.
 

Prilozi

  • IMG00387.jpg
    IMG00387.jpg
    43.6 KB · Pregleda: 274

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Koji sam ja baksuz .... Krenam pofrezat njivu i najprije zapnem na kamen i pukne šeraf na nožu. Onda sam išel zvadit taj kamen. Na kraju je to .... OVO
DSC_0927.jpg
[/url]img host[/IMG] Dvije kamenčine koje sam jedva sčupal van.
Ostala je rupa
DSC_0928.jpg
[/url]free image uploading[/IMG]
Zatrpam rupu, krenem dalje i nakon tri metra pukne klin na frezi
DSC_0929.jpg
[/url]imgurl[/IMG]
DSC_0930.jpg
[/url]capture screen[/IMG]
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Koliko vidim to je neka nadogradnja ?
Klin je morao biti zavaren i sa ove strane gdje je poluga , znači ovaj šeširić.
 

Najnoviji postovi

Na vrh