• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ZJ- kak misliš trenutno?
Na strani traktora je. Ako tu zamijenim što treba,i s druge strane stavim kuplung,onda mi samo stara cijev ostane...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Ostavi šerbolcn na strani traktora, a otraga postavi tarni kuplung.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ne mogu ga kontra okrenuti,jer sa strane traktora je normalni prihvat,a sa strane RD je onaj sa sitnim žljebovima....
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Da ga je zasipal prahom iz aparata, isto bi bil za staro željezo, samo nebi izgoril.
Ak je imal kasko, bolje je da je tak završilo.
Covjek iz Medimurja je bas nedavno uzeo tu kod nas 'nagorenog'. Kaze da ce ga popravljat.
Samo od motora i hidraulike ima troska poprilicno, di je kabina, elektronika i ostalo...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Prah iz aparata je zlo koje se svakam zavuče i stvrdne, pa navlači vlagu i nagriza željezo.
Otprilike ko kad auto upadne u more.
Kaj god je gašeno prahom, gotovo je nemoguće spasiti.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ma još malo nagrnut, da bolje gori. Moj stari prošli tjedan okrenuo landinca za 180°. Sva četir točka u nebo gledaju. Al nije bilo neke velike štete, samo volan, auspuh, blatobrani i poklopac filtera zraka. Čak su i akumulatori preživili.
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Šteta kaj nisam slikao... Na machio frezi mi se reduktor razletio.... semering na izlaznom vratilu je izleto....
Jos sve bi bilo ok, da nije unutar reduktora se zupčanici sjebali...
6500kn nova, skup sport ova poljoprivreda
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Prah iz aparata je zlo koje se svakam zavuče i stvrdne, pa navlači vlagu i nagriza željezo.
Otprilike ko kad auto upadne u more.
Kaj god je gašeno prahom, gotovo je nemoguće spasiti.
ako ti se nedaj Bog tak nekaj desi , plačam duplo nego na otpadu :drink:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Kad ne vjeruješ, probaj, pa se uvjeri sam.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
Šteta kaj nisam slikao... Na machio frezi mi se reduktor razletio.... semering na izlaznom vratilu je izleto....
Jos sve bi bilo ok, da nije unutar reduktora se zupčanici sjebali...
6500kn nova, skup sport ova poljoprivreda
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nezgoda od prije nekoliko tjedana malcer mi zapiknuo zicu kroz kost i zglob iso na rikvec u sikaru i nisam vidio zicu i dofucka zicu u prst u kabinu ruka bila iza na prozoru!!


 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Meni se komadic pajsera odbio kad sam ga cekicem udario u zavrsio u podlaktici. Jos uvijek je tu. Fina uspomena meni a tebi ce ovo izvadit :p:
 

Najnoviji postovi

Na vrh