• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Kad se već Joža spominje tam među alatima, ja sam svoju arhivu stavil ovdje.
Neki su probali probati sadržaj ovih flaša, ali .... po život opasno - Ne diraj
DSC_0951.jpg
[/url]pic hostcertificity.com[/IMG]
Oni stariji znaju kaj je i kakvo piće ovo
DSC_0952.jpg
[/url]upload piccertificity.com[/IMG]
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Sad ste me sjetili, moram nabaviti novu bravarovu sliku. Služi mi kao podloga za pikado:icon_winkle:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ona jedna poslovica glasi; Dok nam je bravar bil predsjednik svi lopovi su bili pod ključem. Pa nek je to i laž, druga poslovica veli da u svakoj laži ima pola istine!
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Selo do mojeg...

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=U-MuGhGEhf0[/YT]
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Kak je to završilo?
Jel čovjek živ?
Koliko se ovaj vozil kad je bil takav udarac?
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Imaš na 24 sata članak.

Pred kućom čovjek nastradao.

Onaj traktor mu je smanjio pogled, a pošto je ovaj sa autom išao brzo u času se stvorio. Ali bitno je da traktor nije registriran.
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Živ je, to je najbitnije.
A kolko se ovaj vozio neznam, ali puno više od dozvoljenog, kočio nije, a to je ono što mi nije baš jasno...

Inače ta cesta od koje je doletio auto je u katastrofalnom stanju, rupa o rupe, duljine je nekih 200 metara, ja kad tuda prolazim autom doslovno ne prelazim 50 km/h, a kak je ovaj nabrao vjerujem 80 km/h ako ne i više, neznam...


Iako mu je trakorista izletio, i oduzeo prednost, po meni je auto više kriv, jel da je imao normalnu brzinu za naseljeno mjesto, vjerujem da do ovog svega nebi došlo..
No to je samo moje mišljenje...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
I sad naravno ovaj sa autom neće biti kriv.. Ajde sva sreća pa kažeš da je čovjek dobro.
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
I upravo doznao da je vozač auta bio pijan ko guzica, vele da doslovno nije mogao stajat na nogama, i eto odgovora zašto nije bilo kočenja i zašto je do svega ovog došlo...

Prokleti alkohol !
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
Ak' nije regan, plaća kaznu za to što nije registriran, i to je jedini trošak vozača traktora...
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Antonio bojim se da si u krivu, jasno je vidljivo da je traktorista oduzeo prednost automobilu,,,
Ono sto ce mu se nakalemiti su svi troskovi ali i kazna koja bi mogla biti podeblja,,,
Jer realno gledano da on nije oduzeo prednost automobil bi nesmetano mogao proci kroz raskrizje, to sto je vozac pod utjecajem i sto je vozio brzinom vecom od dozvoljene on ce biti sankcioniran ali jedini krivac u ovom slucaju jest traktorist,,,
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
Da, ali vozač auta će se teretiti kao prvi krivac jer je pod utjecajem alkohola, tek onda traktorist. Nadalje, ako je ulica dugačka 200 metara i čini mi se i da je zavoj, a on je uletio brzinom očito većom od dozvoljene, a to bi bila 50 km/h, traktorist nije imao dobru preglednost,
i vjerojatno nije vidio da auto dolazi, a kad je krenuo, vjerojatno se pojavio i auto, no da nije bio pod utjecajem i normalna brzina, pristao i nebi ništ bilo.
Tako da po mojem mišljenju će vozač auta snositi veliku većinu troškova.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Da, ali vozač auta će se teretiti kao prvi krivac jer je pod utjecajem alkohola, tek onda traktorist.

Vozac auta mozda i ima dio odgovornosti za ovaj slucaj nesrece ali u krivu si ako mislis da ce se sva odgovornost prebaciti na njega,,,
Zakon jasno propisuje da je svaki vozač dužan postupiti sukladno prometnim znakovima kojima se regulira promet na raskrižju, a posebice sukladno postavljenom prometnom znaku „Obavezno zaustavljanje“.
Ukoliko vozač ulazi vozilom na cestu koja je prometnim znakom označena kao cesta s prednošću prolaska, dužan je propustiti sva vozila koja se kreću tom cestom.

I amen,,,
dakle traktorista je bio duzan propustiti vozilo koje je prolazilo cestom sa prednoscu prolaska, odnosno nije se prethodno uvjerio da to moze sigurno obaviti da je to napravio do nezgode nebi doslo,,,
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
tu budu fiškali rekli zadnju ...ljudi su pogaženi tj ubijeni na zebri pa vozaču nije ni vozačka oduzeta ..sigurno se sječate tih slučajeva ..pogledajte si primejr horvatinčića i jahte ..čačić je presedan , ali on točno zna zašto je gulil ..itd .
 

Najnoviji postovi

Na vrh