• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Prije 2 godine mi se u proljetnoj pripremi razleti regulator okretaja na bos pumpi na Ursusu i iscuri sve ulje iz nje. Ionako je bila za remont, dovezao tako kuci i dobro...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Trebal si mu tu uvodnicu šipke malo nasljepiti pa nek ju on strga i naravno kupi novu... ****** ih mjerenje.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ma to je izgleda puklo taman pred tehnički, jer sam skinio tacnu kada sam mjenjao rame na ovjesu i nije se vidjelo da curi dan - dva prije, a ne fali ga možda koji mm od maximuma na mjeraču. Otišao kupiti tu lulicu, i izgubio sat vremena zbog vozanja zbog hebenih 12kn, al' dobro, bitno da je mali dobio prolaz pa ko ga hebe.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,338
Kakve veze ima Zabok i alkohol i etiketiranje nas da smo svi pijanci čim smo iz zagorja?
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja velim da je pisalo da je u Zaboku a alkohol je bio u tome kumovao da si čitao članak znao bi.
Nezz je jesi se u tome prepoznao ja nepijem pa neznam
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Bolje zlo je to danas sam gledao video iz Rusije kad su hvatali traktoristu i pucali u gume al nemogu naći više
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,548
A ovaj sa Ursusom, samo je ušao na krivi ulaz, vidi se na slici "izlaz" !🥴
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
487
Ja velim da je pisalo da je u Zaboku a alkohol je bio u tome kumovao da si čitao članak znao bi.
Nezz je jesi se u tome prepoznao ja nepijem pa neznam

Ja čitao , piše ovo:

"Nesvakidašnja prometna nezgoda se dogodila večeras kod Trgocentrovog dućana u Gubaševom u Zaboku. Naime, traktor se ni manje ni više 'zaparkirao' u dućan. Vozač nije bio pod utjecajem alkohola, potvrdila nam je zagorska policija. Kako neslužbeno saznajemo, nogavica mu je zapela za komande pa se nije mogao zaustaviti. "
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Je kako da ne bar ursusa na gas ugasiš a ovaj se pošteno zabio.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Situacija od jučer.
Vozim traktor i 8m prikolicu praznu kroz usku ulicu,vozim se 4.sporom(cca 8kmh),što zbog znanja da tamo ima djece,sto zbog specijalaca koji misle da su sami na cesti itd..i taman kazem kud ide ovaj pametni i eto sranj*a.
Išao me obilaziti s moje lijeve strane(dolazi mi ususret),imao je 3 ulaza u dvorišta gdje smo se mogli mimoići,ali on je odlučio zaobići me skroz dok nije došao do neke rupe i stepenica i stao je,ali već je bilo kasno..ja sam koji tren prije stao jer nisam mogao vjerovati šta radi i naravno da je zapeo.
Njemu caddy ostećen (zadnja strana na visini od cca 1m od poda)od panta od vrata na prikolici,na prikolici se nista nevidi.
Policiju nismo zvali a poudio sam da ih zovemo.
Pitam da li je šta pio,rekao je da nije.nisam ni ja,ionako ne pijem.
Kolega bio samnom u traktoru.sve uredno registrirano i tehnički ispravno.
Dajem mu svoje podatke ali nemam uz sebe prometnu.500m dalje je bila.
Nije bilo psovanja,ni čega sličnog...i danas me zove da mu potpisem izvješće o nezgodi.
Ja se ne smatram krivim jer da sam se pomaknuo u desno otrgnuo bi neciju ogradu.
On je mene zaobilazio van ceste i da nije bilo rupe i stepenica nebi se morao zaustaviti i nebi zapeo za prikolicu.
Mogao je prije zaobilaženja pristati na ulaze u dvorišta i mimoišli bi se bez problema.
Žao mi je što se to dogodilo.ali smatram da nisam mogao ništa napraviti da se to izbjegne.
Nikad nisam bio u takvoj i slicnoj situaciji pa neznam kako reagirati..molim savjet.
 

Prilozi

  • 20191211_130633.jpg
    20191211_130633.jpg
    100.9 KB · Pregleda: 51

Najnoviji postovi

Na vrh