• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja mu nebi ništa dao da se od tebe naplati pošto nije zvao policiju gotovo mu je.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
Kolega Komer..ovako stoje stvari..Mali je još pre-mali da daje savjete. Prvo..ovaj Tvoj pojam, da te je on zaobilazio, izmjeni u mimoilaženje..obilaženje je kada ti stojiš. Ovo što je on tebe zvao da potpišeš izvješće, ne znači da Ti priznaješ krivnju. On je trebao otići na Tvoje osiguranje i prijaviti štetu, tj.napravit skicu i opisati kako je došlo do nezgode, naravno bez tvog potpisa kojim priznaješ ovu njegovu skicu(položaj i smjer kretanja vozila) te opis kako je došlo do štete on neće dobiti štetu od tvog osiguranja. Može samo od svog ako ima kasko osiguranje.To ste mogli uraditi na mjestu nesreće,popunivši ona Evropska izvješća koje dobiješ na tehničkom tj. kod plačanja police. Gdje također ako se ne smatraš krivim napišeš to u napomeni, i potpisana izvješća svaki uzme sebi.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Jel prikolica registrirana uopće.
Ja ti velim šta je imao sam tri negode slične i kad nismo niš nismo niš.
I tako je završilo nije bilo ni policije ni niš.
A drugo akp ste se dogovorili ako ima vezu izvući će preko tvog osiguranja
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Nema policije u takvim slučajevima izuzev ako se ne dogovore dvije strane na licu mjesta, e sad ne znam kako sa tim izvješćima ide, nemam iskustva kad čije osiguranje priznaje...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Ako sad zoveš policiju može kaznit i tebe i njega zbog napuštanja mjesta nezgode.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Čuo sam da, ako se pozove policija, jedan obavezno dobije kaznu za prekršaj.
U takvim situacijama se najbolje zaustaviti. Tko se ne kreće, sigurno nije kriv. Sve ostalo se kasnije može (barem pokušati) izvrnuti.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Onaj tko zove dobija kaznu izazivanje prometne nesreće nedavno prijatelj se razbio.
I velika šteta bila i naknadno još 500 eura kazne i mjesec dana bez vozačke.
I nema micanja vozila kad se makne ili je bijeg s mjesta i gotovo.
Zeznuto kako god okreneš
 

Andy

Novi član
Tu od
14 Ožu 2019
Poruka
12
Pozdrav,
meni nije jasna jedna stvar, rekao si obilazio te s lijeve strane, to nije obilazak već pretjecanje, drugo ako je bilo s lijeve strane kako je vozilo oštećeno s lijeve strane, trebao bi imati oštećenje na desnom boku, tak da ...
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,360
Procitaj jos jednom pa komentiraj. Pise da mu je dolazio u susret. Nije isao iza njega vec mu je dolazio iz suprotnog smjera.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Ovako,on je meni išao ususret,i prešao preko 2 il 3 ulaza u dvorišta i htio me mimoići preko (brine)..par metara dalje je naišao na rupu i stepenice i tu se zaustavio jer nije mogao preko toga,a zadnji kraj mu je virio na cesti..ja nisam znao da je tamo rupa a niti stepenice.i da ih nije bilo prošao bi.
Ali mislim da se precijenio..mogao je i skrenuti na nečiji ulaz u dvorište i nebi bilo problema.
 

Andy

Novi član
Tu od
14 Ožu 2019
Poruka
12
tekst je naknadno korigiran, tako da moj komentar nema smisla, ako radi edit, to bi trebao i navesti u korigiranom tekstu, i slika oštećenog vozila je bila u drugom postu, a sad cinje jedan. tako da ..
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kolega komer,
ako na svojoj polici imaš uplaćen dodatak za zaštitu bonusa, ne bi trebal imati problema. Ako nemaš, nažalost postoji mogućnost da ga izgubiš. Problem može imati samo vozač auta, jer se osiguranje pokušava na sve načine izvući od refundiranja štete.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja nevidim problem ako odmah nisu ispunili slikali napustili su tu je gotovo svako svoje i amen.
Nisi mu potpisao ništa
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Nemam zaštitu bonusa.
Osiguranje prikolice iznosi 90kn godišnje..nije neka cifra.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Da ali je fora što niste ništa rješili a napustili mjesto meni se sad neda zvati prijatelja koji radi u policiji.
Nekog sigurno poznaš.
Jednom smo ja i jedan tako njih dva se razbili ovaj mu dao krive podatke i tu je priča završila policije nije bilo.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
U biti kolega komer, ti si njega udario kad je on po tebi nenadano se zaustavio? Ako je tako, to je nezgodna i nezahvalna situacija prema kojoj si nažalost ti krivac za unfal.
 
Na vrh