• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Znam kak je kad krene, meni se auto vužgal prije par let na auto putu, još mi auti ablendali nisam niš kužil, nek sam videl prekasno dim u retrovizoru, stal sam u zadnji čas, i gas van zauta, auto celi zgorel, stal je kamion od dukata kaj mi dal aparate, al nije pomoglo.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Tak i ovo...počel je neke čudne greške bacati i dok je ovaj tipkal po kompjuteru i gledal kaj je to se proširilo za par sekundi
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
A jbt, velika šteta😨.
Vole se zapaliti radi te elektronike da je to ludo, pitam se čemu to.
.ebali ih njihovi inženjeri.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Kad su žice ko paučina (0,34 i 0,5mm2), s još tanjom izolacijom, a ne ko nekad, bar 1mm2 s debelom izolacijom (za 750V).
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Baš sam prije koji sat dobil video gašenja tog kombajna ali od strane vatrogasaca. Bila je noč kad su gasili ali je plamen bil ogroman, naročito u trenutku kad su ga počeli polevati.

Možda su oni nekaj i pokušali s tim malim pp aparatima ali očito nisu odmah uspeli ništ napravit.

A kaj se žičica tiče.
Prije koji dan smo debatirali oko toga i neki su rekli da je to napredak i da ništ nije komplicirano.... kroz par dana se izgleda dosta toga promjenilo.
Ovdje pri dnu stranice i na sljedečoj se o tome pisalo Dilema za izbor traktora
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,621
Pošto sam dobrovoljni vatrogasac, radili smo vježbe i svašta, palili neispravne aute pa gasili i tak. Vjerovali ili ne, auto za 40 sekundi se već sam ugasil, a ne da se proširil plamen.
Tak da PP aparati u vozilima su samo stvar regulative. Čak mi je jedan profi vatrogasac rekel da nikad nije doživil da je neko s aparatom ugasil požar na autu. Kaj veli @Kupljenec, dok ti skužiš da ti auto gori, imaš vremena samo van izaći, niš drugo
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Mora biti žica i senzora i luksuza jer taj stroj radi dan i noć i nemojte drobiti gluposti o tome da su strojevi bez elektronike najbolji jer nisu,dobro veli @Fendt939 probaj raditi cijeli dan u nekoj ragi i tak 7 dana u tjednu cijelu sezonu pa da vas vidim. Ovaj je na veliku žalost izgorio,al do sad nije stao od prvog otkosa pšenice do sad,očito je po meni imao neku tvorničku grešku, da je neki 3680 ili slični kombajn imao raspadalo bi se svaki dan nekaj jer čovjek radi čuda zemlje kaj svoje kaj usluga i nemre si dopustit stalno neko stajanje i zato je uzeo novoga,al eto desilo se to kaj se desilo. @ZJ dobro veli,nije u žicama problem kaj ih toliko ima nego kaj su tak nekvalitetne

Je iz Kuštana taj kombajn bil?
Da
 

matijavz

Član
Tu od
13 Pro 2015
Poruka
232
Beštek?
Prije par godina je i jedan WTS stajal spaljeni tam negdje oko Mirkovca ako se dobro sjecam.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Beštek?
Prije par godina je i jedan WTS stajal spaljeni tam negdje oko Mirkovca ako se dobro sjecam.
Da...e taj je pak tu od jednog s mog kraja, samo taj nije imal kasko ni ništa takvoga
 

Najnoviji postovi

Na vrh