• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Aha, onda je prepravljana, jer nisam siguran da je bilo ovakvog zatvaranja u to vrijeme.
Ima par prepravljenih i u mojem kraju.
Original je kupljena sa duplim stranicama.
Tvoja je sa niskim stranicama. Moja ima i niske i visoke i kupljena je tako. Mi smo naknadno zamjenili original gume sa gumama 7,50-20 i nadogradili smo na gornje stranice nosače za letvice, koje drže drvene daske visine cca 30 cm. Budem poslikao pa stavio slike.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,026
Aha, onda je prepravljana, jer nisam siguran da je bilo ovakvog zatvaranja u to vrijeme.
Ima par prepravljenih i u mojem kraju.
Kupil sam ju u Čazmi. Imal je dvije u ponudi. Dvoosovinku i jednoosovinku. Izgleda da je to lik uvezel i onda prepravljal jer su mu bile bitne samo šasije i brojevi na njima. Bila je registrirana i zato sam ju i kupil. Na žalost nije kiperica, ali meni nije to toliko ni bitno. Prvenstveno mi služi da si dopelam drva iz šume. Na nju još idu nastavki od 30cm i tu onda stane puno kratko napiljenih drva. Čak se bojim da se kaj ne polomi. Malo sam ju pojačal, ali me nekak strah kad ju natovarim do vrha. Kak veli prijatel Kupljenec- bolje se okrenuti dva puta nego da se kaj potrga.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,395
Original je kupljena sa duplim stranicama.
Tvoja je sa niskim stranicama. Moja ima i niske i visoke i kupljena je tako. Mi smo naknadno zamjenili original gume sa gumama 7,50-20 i nadogradili smo na gornje stranice nosače za letvice, koje drže drvene daske visine cca 30 cm. Budem poslikao pa stavio slike.
Moja je kupljena s originalnim povišenjima, cca 25cm. Imam ih ali ih rijetko koristim.
Bočne gornje stranice imaju pante na vrhu i drže ih donje, tak da kad se bočno kipa izgledaju kak "vrata na saloonu".
Zadnja je u tom slučaju "iz komada", pa treba otvarati brave na donjim stranicama i izbijati štiftove iz panti na dnu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,811
Sta sve vidis u radionama... Mali flex (115 mm) a sajba 160 mm. To je za praviti invalida bez prsti...
A jebaj ga, i meni je par put bila sila pa sam i sam tak se mučil. Srečom bez posljedica.
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
A jebaj ga, i meni je par put bila sila pa sam i sam tak se mučil. Srečom bez posljedica.
Znam ja, kad je sila sve se radi.... Ako je bez posledica je dobro. Ali nesmije se sreca izazivati..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,811
Sve znaš kak ide kad je sila. Malo zažmiriš i pomoliš se i nadaš se najboljem.

Naravno da takve zahvate izbjegavam i nebi ih preporučil nikome.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,811
Svaka ti dala kupljenec.
Sad si me prisjetil da bi sutra mogel pogledati da mi se glava nije popustila. Nekak kao da mi malo promjenila zvuk pa da vidim kolko lufta ima.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Nije bas traktor za dijete od 4 godine ,al ljudi se opasno zezaju ...
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh