• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
ovaj stvarno nije imo sreće,zapeo sa koferom....:madmana:
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Ovog s motorom mi uopće nije žao jer takvi uvijek s motorom moraju doći do vrata . Kad nemože kroz vrata :madmana:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
@ kec-m - motor ima odredjenih prednosti i ljudi ih koriste kad god mogu. isto tako ima i nekih nedostataka. prihvati ih, nabavi motor pa ces i ti moc do vrata, kroz vrata, preko reda na semafor, naplatne i tako dalje..

@ tomo420 - vecina pravih zaljubljenika u motore gusta u putovanjima na motoru. da bi putovao neko duze vrijeme, moras nositi neke stvari sa sobom. pogotovo pri putovanju u dvoje. a kuda s njima nego u kofere..?
nije jedini uzitak na motoru 2-3 sata voznje i natrag u garazu.
svatko na drugaciji nacin shvaca uzitak, gustanje u necemu.. ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo dečki kaj se dogodilo večeras oko 18:00 sati, ispresd moje kuće na samom zavoju i raskrižju, malo malo se desi ovakvo sranje na tom zavoju.
IMG_8105.jpg

IMG_8104.jpg

IMG_8106.jpg

Išo je bugarin njemu u suprotnom smjeru s kamionom i tandem prikolicom, prazan i prikolica mu se zanijela i prešla preko crte, te udarila praju u lijevi čošak kabine, ovaj je smoto u desno i nagazio ovu platanu koja je ispod njega, da nije bilo platane završio bi u susjedovoj sobi koje je samo 10 metara ispred.
Padala je kiša cijelo popodne, mokro i sklisko, a sad evo roka i snijeg pun gas. Dečki se voze malo brže i sranje se desi.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
To sam vidio dok sam išao iz škole, tamo ispred trgovine u Budančevici.
I policija bila ...

Nikom nije ništa?
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
@ kec-m - motor ima odredjenih prednosti i ljudi ih koriste kad god mogu. isto tako ima i nekih nedostataka. prihvati ih, nabavi motor pa ces i ti moc do vrata, kroz vrata, preko reda na semafor, naplatne i tako dalje..

@ tomo420 - vecina pravih zaljubljenika u motore gusta u putovanjima na motoru. da bi putovao neko duze vrijeme, moras nositi neke stvari sa sobom. pogotovo pri putovanju u dvoje. a kuda s njima nego u kofere..?
nije jedini uzitak na motoru 2-3 sata voznje i natrag u garazu.
svatko na drugaciji nacin shvaca uzitak, gustanje u necemu.. ;)

Nek se on vozi i 2 tjedna bez stajanja ako hoće ali za to ima mjesto , a ovo sigurno nije to mjesto . Da ima svaki norc svoje veselje to mi je poznato . Ja protiv motorista nemam ništa , ali pravih motorista u Hrvatskoj ima jako malo . Svaka ona budala koja misli da za njega zakoni ne vrijede nije mu mjesto na cesti nego na psihijatriji .
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
@ tomo420 - vecina pravih zaljubljenika u motore gusta u putovanjima na motoru. da bi putovao neko duze vrijeme, moras nositi neke stvari sa sobom. pogotovo pri putovanju u dvoje. a kuda s njima nego u kofere..?
nije jedini uzitak na motoru 2-3 sata voznje i natrag u garazu.
svatko na drugaciji nacin shvaca uzitak, gustanje u necemu.. ;)

Pravi zaljubljenici u motor se uvijek,ali uvijek voze sami....tu nema mjesta za žene,cure,susjede,prijatelje.....ako guštaš na motoru,onda to radiš sam, a ne da moraš više paziti na onog koji sjedi iza teb....pogotovo ako je se nezna vozit na motoru,pa ti u zavoju zadaje glavobolje.....
A za duga putovanja zna se što služi...
Po meni je motor čisti gušt i služi za odmor duše....opet ovisno o modelima.....ali za mene vrijedi samo jedno -cuore sportivo-:heart:
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
ali za mene vrijedi samo jedno -cuore sportivo-:heart:

-potpisujem -:heart:
- kod mene uvijek Anonima Lombardia Fabrica Automobila,, trenutno 166 :heart:

moj nick znači "Alfa DA (auto kojeg vozim, DA reg.oznaka mjesta iz kojeg dolazim) jaDarko (ja sam Darko) he he" tako i na Fejsu i svuda
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
-potpisujem -:heart:
- kod mene uvijek Anonima Lombardia Fabrica Automobila,, trenutno 166 :heart:

moj nick znači "Alfa DA (auto kojeg vozim, DA reg.oznaka mjesta iz kojeg dolazim) jaDarko (ja sam Darko) he he" tako i na Fejsu i svuda

:prayer::heart:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sam se zaljubio u jednu jedinu Alfu kad smo bili na sajmu automobila u ZG, a bila je 159 onaj njihov sport karavan. Prekrasan auto :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh