• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Hehehe!!! Tak sam i ja izgledal samo sa malim ferkićom neki dan samo što nisam imal rasipać nego samo traktor! Išo malo probat jel se može vozit po polju i došo do pola i tu osto! :icon_e_confused:
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
problem je šta je tu bilo najviše suho i tu oppp u zemlju al jbg,sad bi to trebo 4911 prihranit lakše
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
zove me rodjak, malo mu fali da izadje. samo da moze vislje podic tanjurace i vani je..



bome ga niti iz nekoliko pokusaja nisam pomaknuo naprijed sa 533. ali sajla za tanjurace i ide bez greske u rikverc van..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
To je tako konstruirano na V&N plugovima,da kada se negdje zapne da pukne taj sigurnosni šaraf,on je tanji od ona četiri šarafa što se vide na slici i to je dobro osmišljeno.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Jako dobro smišljeno.Ja sam isto tako prošao ali druga glava se podigla,novi plug prvo oranje a već se polomilo_Od nekog straha i muke jedva sam izašao iz traktora,kada vidim o čemu se radi,koje olakšanje uffffff. Odmah 10tak vijaka u traktoru rezerve.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
hahahahaha,ma problem je vec rijesen,ima jedan sarafic koji se izsarafio od vibracija
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ovoga je valjda prikolica pogurnula i vozač je skrenuo i evo ga na boku...
@massey...i s kolko ste ju traktora izvukli?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
naravno, pa massey je to :icon_mrgreen:

daj malo pojasni kako se to desilo? ne vidi se da je tonula prikolica, samo je sjela. ili mi je nesto promaklo?
 

Najnoviji postovi

Na vrh