• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Mala nezgoda..
z9lg.jpg
[/URL][/IMG]
 
B

bosniahos

Guest
uz sliku imam pitanje,dali vam se kod posijekotina i razderotina od motorne pila,nako recimo 9 miseci pojavi oteklina ili ako je oni karakteristični rez iznad koljena nalije tzv. voda, u koljeno i kako ste to rišavali.Mislim koji je tretman bia.Hvala.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Ja se nisam nikada posjekao sa upaljenom motorkom, ovo danas sam zapeo za lanac kada sam izlazio iz trakotra fulo stepenicu i drugom nogom zapeo za lanac od motorke! Jednom sam također nekako ispod koljena zapeo isto samo ogrebotina, zaraste kao i obično kada se ogrebem, nikakve otekline ne budu..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
uz sliku imam pitanje,dali vam se kod posijekotina i razderotina od motorne pila,nako recimo 9 miseci pojavi oteklina ili ako je oni karakteristični rez iznad koljena nalije tzv. voda, u koljeno i kako ste to rišavali.Mislim koji je tretman bia.Hvala.
Vodu treba vaditi van , to možeš i sam , tak sam ja​
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne pričaj to javno,to se radi iglom i špricom-dakle pikanje je u pitanju.Budemo posumnjali da si fikser.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 
B

bosniahos

Guest
Rekli bi neki dajte-najte.Pa nije samo tako lahko odredit misto uboda,a i sama igla nije klasična.Pumpa je velikog kapaciteta a da ne govorim o širokom spektru nuspojava ili grišim.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Nemaš brige , guraj iglu i vuci na špricu dok ne krene​
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
uz sliku imam pitanje,dali vam se kod posijekotina i razderotina od motorne pila,nako recimo 9 miseci pojavi oteklina ili ako je oni karakteristični rez iznad koljena nalije tzv. voda, u koljeno i kako ste to rišavali.Mislim koji je tretman bia.Hvala.

Imao sam pred 7 god. nezgodu sa motorkom, na desnoj nozi malo iznad koljena. Ranu su mi očistili sašili i kad je to zaraslo nikad nikakvih problema, rez je bio dugačak oko 5-6 cm.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Onu nezgodu od prije 12god su rijesili u bolnici ciscenje i sivanje i nikakvih problema a ove posjekotine porezotine koje netreba sivat zarastu sasvim normalno i nuspojava nema kasnije!!
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Nemaš brige , guraj iglu i vuci na špricu dok ne krene​

Ma daj covjece , ne nagovaraj covjeka na glupost . Dovoljno je da si iglom presjece zivac pa se unesreci za cijeli zivot , doktori se skoluju zato da se ne napravi steta na tijelu nije to cijepanje drva da zna svatko !
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Rekli bi neki dajte-najte.Pa nije samo tako lahko odredit misto uboda,a i sama igla nije klasična.Pumpa je velikog kapaciteta a da ne govorim o širokom spektru nuspojava ili grišim.

Ma nije ti to ništa ,vidiš gdje je skupljena voda,oteklina se jasno vidi.pa meni je doktor nakon operacije sa jednom iglom,je da je bila velika,i šprica,tri četiri puta piknul na razna mjesta,pa ja sam sama vidjela gdje se mora,i izvukao.Jedino pike malo bole,ali ja sam žensko,muške valjda ne boli.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ma daj covjece , ne nagovaraj covjeka na glupost . Dovoljno je da si iglom presjece zivac pa se unesreci za cijeli zivot , doktori se skoluju zato da se ne napravi steta na tijelu nije to cijepanje drva da zna svatko !
Kak da iglom presječe živac :icon_hang:?
Nije igla svrdlo , igla širi ..ne buši
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Kak da iglom presječe živac :icon_hang:?
Nije igla svrdlo , igla širi ..ne buši

Igla uz to sto siri i reze vrhom , znam covjeka kojemu je medicinska sestra istom tom iglom ostetila zivac te mu se noga ukocila , a sad mislim da je vise iluzorno raspravljati po tom pitanju , tko zeli moze si i nozem prorezati nogu da voda moze odteci , jaradije odem k doktoru zato placam osiguranje !
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Igla uz to sto siri i reze vrhom , znam covjeka kojemu je medicinska sestra istom tom iglom ostetila zivac te mu se noga ukocila , a sad mislim da je vise iluzorno raspravljati po tom pitanju , tko zeli moze si i nozem prorezati nogu da voda moze odteci , jaradije odem k doktoru zato placam osiguranje !
Svak radi s svojim tjelom kaj je njemu volja
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Svak radi s svojim tjelom kaj je njemu volja

E tu se s tobom slazem u potpunosti , ima i film" svoga tijela gospodar " ako si punoljetan mozda si ga i gledal !
 
B

bosniahos

Guest
ovo je ki klinika u malom,haha svaka čast.Otvaram ordinaciju.:icon_fU:
 

Najnoviji postovi

Na vrh