• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike vinograda

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
image_30dd699d54cc9e805378aa4fb381545b89d978cea1.jpg
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Cemu drveno kolje dok nemas sta ni vezat? Drvo pije vodu, taman kad ce trsu najvise trebat.
Lijepo je vidjet da se sade trajni nasadi i u ovim vremenima.
 

nenad88

Novi član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
2
Koji razmak redova, koji razmak trsova i koje sorte naravno??

Razmak u redu 2.8m izmedju cokoti 0.8m. 1000 komada Italijanski Rizling sk-54, 1000 komada Merlot.

Cemu drveno kolje dok nemas sta ni vezat? Drvo pije vodu, taman kad ce trsu najvise trebat.
Lijepo je vidjet da se sade trajni nasadi i u ovim vremenima.

Vec za koji mesec ce biti privezivanje mladih lastara, ako prijem prodje kako treba. Kolje je od bagrema i mislim da par meseci zime nece smetati i da ce dobro sluziti narednih godina kao potpora dok ne ojaca stablo. A i radna snaga je vec bila na raspolaganju pa sam resio da iskoristim, inace primedba je na mestu.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ko
lega ja neznam slike gori deti al izgleda si i ti nekaj fulal.:icon_scratch


pardon,stigle i do mene,valjda nam prek drave malo kasni
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,740
NEWHOLLAND jako je lijepi "motiv" za vidjeti na tvojim slikama.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo i par slika našeg vinograda ili kak mi velimo "gorice" :)

U subotu smo prskali i kosili pa sam okinul par komada...







Pogled s terase...


Brajda :)


I naravno, ono najvažnije, naše "zalihe" :D:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Eh da su moji trsi ovak ravni, nitko sretniji od mene. Nego .... Nije mi jasno zakaj je staza tak uređena i čista, a oko trseva je trava :icon_scratch:
Inače, svaka čast !! Jako lijepi vinograd, gorice.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Oko trseva je trava zato kaj nismo stigli okopati, samo je sfrezano pi sredini, ali bude i okopano čim se vrijeme stabilizira, a dalje onda samo total :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh