• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

B

Bobo

Guest
Cuj, ja doslovce GANJAM traktor, ali ne pada mi na pamet da pod kocnicom okrecem 549, jer je prednji kraj tezak toliko da sene moze propet , i samo cu gume sjebat, a i na spoju YU traktori jako lako pucaju...

Pazi koliko ulozis, toliko ces i dobiti...

Kod nas su se na poljoprivrednoj srednjoj skoli decki igrali sa ursusom od 155Ks i pukao je po sredini u pol brazde... Pa ti misli kako... Kad si krkan, sve je lako smrdat.
 
R

Ratarko

Guest
Kužim te , nisam ja baš takav drajver , pazim ja na svoje strojeve ali ako moram ne razmišljam sekunde nego radim što se raditi mora a na stroju je da proguta .
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Bobo, ideš u poljoprivrednu školu, kamo? Koliko imaš god! Ja idem u poljoprivrednu školu u Bedekovčinu!
 
B

Bobo

Guest
Zavrsio sam srednju elektrotehnicku skolu, iako mi je prava zanimacija mehanika i poljoprovreda, ali posti se dosta kuzim i u informatiku osao sam u elektrotehnicku srednju, ali sada sam ipak na 3. godini vise poljoprivredne skole u pozegi smije Vinogradar-vocar-vinar. i mogu ti rec da je lakse nego u srednjoj skoli...
 
P

paor

Guest
otkvačio se sa nekog 20 tonskog viljuškara koji ga je istovarao s nekog transportera
 
R

Ratarko

Guest
Mene zanima zašto za malim traktorom imaju onoliki tragovi u zemlji ?
 
J

Jadranko

Guest
Tocno Bobo
To su njegove original gume jos iz Japana ..
On je morao imati tamo ovakve gume jer je samo rizina polja frezao.
pa zbog toga tolike ripne....Ali samo nazad naprijed sam promijenio..
 
M

marko

Guest
Jadranko jel to 155-tica od čovjeka koji ima peradarnik i silose (da ga neimenujem)!
 
J

Jadranko

Guest
jeste to je on.
a odakle ga ti znas ??
zivis u blizini??? :D
 
R

Ratarko

Guest
Ja kažem da je sreča da je bilo mjesta za registracijsku oznaku :lol:
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Ratarko kaže:
Hehe , šta taj zadnji diferencijal pretrpi ako se tako na mjestu uvijek okreče 8)

Imam na Torpedu duple kotače pa znam kako cvrči kad ga okrečem pod kočnicom a kod njega se jedna strana kotača doslovno mora okretat unazad dok druga ide naprijed ako se okreče na mjestu , neznam za sigurno ali nisam niti puno slagao :wink:

Ovdje se nedesava ama bas nista,malo lamele u diferencijalu trpe(ako ih ima) ali nikakvog drugog napora nema,ovo je najbezbolniji nacin rada,kao da vuces prikolicu.

Pogledaj

http://images.google.com/imgres?imgurl= ... C%26sa%3DN
 

Najnoviji postovi

Na vrh