• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: SMIJEÅ NE SLIKE

jel to ratarko kupio utovarivač možda?
 
S

sapat

Guest
Re: SMIJEÅ NE SLIKE

e sada samo da repa ne podbaci, da ipak utovarivač ima šta raditi
 
K

krx pozega

Guest
Re: SMIJEÅ NE SLIKE

Eee vidite bać Iva takve plavuše jedino i volim ;) jer ipak je moja crnka...
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Re: SMIJEÅ NE SLIKE

Ma eto samo da se vidi veličina korpe u odnosu na skipa ,inaće mena čovjek zove da mu kao natovarim korpu od rovokopača na kamion,kad ja došao ono korpa od bagera preko 3 m3 i teška oko 2 tone i sad ti to natovari na četveroosovinca!!!!
 
V

vinko

Guest
5z400mh.jpg


67q1ncy.jpg


i dvije zapravo tužne

4tfb8m8.jpg


5x4x2xg.jpg
 
B

Bobo

Guest
Jooj, placam zlatom za ovu zadnju sliku, ali bez natpisa!

ODLICNA je. Ne vidim tu nista tuzno :scratch
 
V

vinko

Guest
ta gospođa je duplo starija od tog traktora pa mi je zato malo .......neukusno
 
K

krx pozega

Guest
E Bobo,Bobo pa zar ti nitko nije rekao da u paketu sa IMT dobivaš ovako nešto..a ti nešto sa gumama nisi zadovoljan.. ;) joj...joj..zbilja su govna ti naši distributeri sve ostave za :mrgreen: :mrgreen: sebe
 
B

Bobo

Guest
krx pozega kaže:
E Bobo,Bobo pa zar ti nitko nije rekao da u paketu sa IMT dobivaš ovako nešto..a ti nešto sa gumama nisi zadovoljan.. ;) joj...joj..zbilja su govna ti naši distributeri sve ostave za :mrgreen: :mrgreen: sebe


Hmmm, da...

Da bi rijec rekao ;)
 
B

Bobo

Guest
Ne bih rekao, i meni se cinilo da je, no sve sjene dobro padaju, i ne vidim nigdje da slika pokazuje ikakve tragove fotomontaze...

Rekao bih da je to ipak original ;)
 
B

Bobo

Guest
TO MAJSTORE!!!

zivio mi jos 100 godina!!!

Ako sam sto duzan, samo reci...
 
Č

Čugi

Guest
novy-traktor-od-audi.jpg

traktor_sti1.jpg


Ova nije smješna, ali je interesantna!

Obrisan neispravan link.
 

Najnoviji postovi

Na vrh