• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965
Uz sprdačine prema "velikim borcima i sudionicima" DR, zapravo pobjeglicama, nazivamo ih MinKenska bojna
Sve jasno, samo je kolega ZJ prvo napisao MinBenskoj bojni. Kasnije sam shvatio da se radi o pravopisnoj pogrešci, ali na prvu mi nije bilo jasno zašto "B", zbog toga je bilo moje protupitanje.
 
  • Like
Reactions: ZJ

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,245
Sve jasno, samo je kolega ZJ prvo napisao MinBenskoj bojni. Kasnije sam shvatio da se radi o pravopisnoj pogrešci, ali na prvu mi nije bilo jasno zašto "B", zbog toga je bilo moje protupitanje.
Auto-correct i sitna slova = tipfeler
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Nadam se da svaka rupa ima i urezani gvint tako da moreš šaraf uglaviti kako treba? ;)
I da se figure ne mogu izgubiti kod pospremanja, a okretanje vijka može poslužiti igraču kad razmišlja o sljedečem potezu
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,612
A gvint odmah garantira i poštivanje pravila "taknuto-maknuto" odnosno u konkretnome slučaju bi bilo "zašarafljeno-odšarafljeno". Da partija bude što napetija za pomakivanje firuga se smije koristiti samo ručni šarafciger. Elektronika zabranjena.
 

Najnoviji postovi

Na vrh