• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,464
I mene, ako svaki mjesec mjenjam uređaj.
Što znači da trošim puno struje :unsure:
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
826
Ne znam što vi radite, meni posao ovisi o internetu i mobitelu, a plaćam 24 eura mobilni net za kućni router i 10 eura za dva mobitela odnosno po 5 eura svaki. Sve je na bonove, pretplata me ne zanima. Struje dobijem barem dva puta toliko. :D
 

josip77

Iskusan lik
Tu od
4 Stu 2022
Poruka
343
ovisi o broju članova obitelji,uzmimo internet,tv i telefon fixsni+3mobitela na preplatu+2 na bonove,manji mi je račun za struju....
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,462
I u avionu se pazi na ravnotežu! Naš i Slovenski premjer!
62646523-premijer-plenkovic-u-avionu.jpg
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,530
Gdje se mogu nabaviti te prave naočale da ne moram stalno gledati kroz masku za varenje? ;) :unsure:
 
  • Haha
Reactions: ZJ

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Naš ima više budala koje ga služiju..ima više mora..planina...nafte plina.zitnicu oranice..a kad imaš sve to možeš imati i 200 ljepotica uz sebe..mi smo takvi..kaže zj trava je kod susjeda zelenija
 
  • Tužno
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh