• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,712
Neznam gdje da stavim ovaj video, dali je za smiješne slike ili nezgode i lomovi?
 
  • Tužno
Reactions: ZJ

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Zato moraš voziti raketu, ona jedina pokazuje znakove kad je suha komora otpuštena pa ostavlja fleke za sobom 🤭
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ne znam kaj bi rekel za takav video. :unsure: Kao da je sve planirano. Okrenul je glavu, videl auto i nastavil ko da ga nema. Da je stal na bremzu, traktor bi vjerojatno ostal u komadu.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,701
Uh, ovo je jedna ružna životna situacija.
Vozač automobila je kočenjem mogao pokazati barem malo vozačkog razumijevanja, tolerancije i solidarnosti i time ujedno štititi samoga sebe.
A traktorista je muku mučio samo nakanom kako se dokopati ceste, pritom na žalost nije obračao dovoljno pažnje da li se zaista može na siguran način uključiti u promet glavne ceste.
I sad "tko je kriv"? 😖 Ružna situacija, jako ružna.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,712
Sad sam ponovo pogledao, meni se čini da je traktorista očekivao da će auto stati ,a vozač automobila je mislio da će traktorista stati......
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
715
Sasvim normalna situacija tu u Zagorju, izlijeću na cestu kao muhe bez glave, i vozači traktora, i vozači auta. Jučer sam skoro nabio nekog lika u bok, bez pardona izletio ispred mene. I tako skoro svaki dan.

Sad sam ponovo pogledao, meni se čini da je traktorista očekivao da će auto stati ,a vozač automobila je mislio da će traktorista stati......
Tu nitko nije kočio, barem se ne vidi. Inače dosta stara snimka.
 

Najnoviji postovi

Na vrh