• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,873
Hvala za ispravke mojih pogrešaka. Samo sam opisao naše lijepe trenutke, koji su nam ostali duboko urezani u sječanja.
Ujedno, zašto nema vlaka? Ostalo mi je razumljivo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nebojsaMKD

Novi član
Tu od
15 Ožu 2016
Poruka
3
Ha, Nije ispravka pogresaka, nego nostalgija i isti osjecaji oko istih trenutaka, a oko vlaka, pa pruge koje su bile u to vreme ispravne sada su se u medjuvremenu raspale i ceo taj sistem, pa voznja od Vardara pa do Triglava ukoliko i postoji (ne verujem) mogucnost, trajala bi danima.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,873
Ovaj nas @Lee samo svađa. Ja ga budem kaznio s trostrukom dozom kave, jer taj naš stari i promočurni vrag ne želi piti alkohol 🙃🥂😂😂😂, pa neka bude bunovan cijelu noć.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,072
Nakon jedne kave hoće mi se donja čeljust otkvačiti kak mi se zijeva, a tek viša kahva?! :unsure:
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,624
A na čemu bi se ti vozikao da ti mi nismo složili Makinu? 🤩 :cool:😆:hahah:
Veća bi mu kazna bila da se vozi na tom čudu.☺️
 
  • Haha
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh