• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

snupy

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
pozdrav svim forumašima . moje ime je Antun imam 40 god. dolazim iz Mrežničkog varoša to je kraj Duga rese . zaposlen sam a doma se još bavim poljoprivredom obrađujem 6-7 rali zemlje . imam par svinja i odnedavno 5 ovaca što mi je plan povečat na otprilike 20 kom. od tehnike je tu glavni igrač torpedo 45 iz 87 g. prikolice za sijeno i gnoj berač sip tornado 40 i ono osnovno plug , brane , grabilica itd.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Dobro došao!

Evo još jedan kao ja, jedan traktorčič, par grla, malo jutara :D

Živio
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
dobordošao :supz: hvataj se slikanja jer forum živi od toga :lol: :D :mrgreen:
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
hvala na dobrodošlici mada forum pratim več duže slike čete morat malo pričekat (teško starog konja naučit vozit ) ovce su križanke kupio sam ih od nekih staraca
 
D

DADAC

Guest
Pa to je profil davno izumrle vrste poljoprivrednika karlovačkog kraja. Drago mi je da nisi digao ruke od zemlje!!!!!!!!! :partyman:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Pozdrav i dobrodošao!
Stavi slike od traktora, a možda sam ga i vidio u prolazu ;) jer preko tjedna boravim u Učeničko-studentskom domu u Dugoj Resi, tj. u Mrežničkom Varošu, a studiram u Karlovcu...
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
bok sused jel ideš kaj kod sudca . danas sam vozio neke daske iz firme inače radim u Alstomu
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
pokušaj stavljanja slika
my.php
[/url]
[/img]
.imageshack.us/i/fotografija0020.j
 
Na vrh