• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SOJA sjetva-žetva 2013.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Gdje ima za kupit onih bakterija koje se dodaju kod sjetve? U kojoj koliini se stavljaju i kolka je cijena?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ja sam kupio Slavol S, bočica od ne sječam se sada koliko deci. Cijela bočica ide na hektarsku normu sjemena, znači koliko kila sjemena ide na hektar nije bitno, ako je 100 onda bočica na 100 kg, ako je 300, onda bočica na 300 kg. 4 bočice su bile 250 kn, ali nemojte me držati za riječ...
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Ja sam kupio Slavol S, bočica od ne sječam se sada koliko deci. Cijela bočica ide na hektarsku normu sjemena, znači koliko kila sjemena ide na hektar nije bitno, ako je 100 onda bočica na 100 kg, ako je 300, onda bočica na 300 kg. 4 bočice su bile 250 kn, ali nemojte me držati za riječ...

Koja je uloga slavol-a, može li on zamjeniti bakterije?
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,118
U subotu (6.4.) je kod mene posijano. Sorte su Slavonka i Galina, moje sjeme je sve. Tretirano Slavolom S.



kako ti se čini ova zorkina 15-ica
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gizdava

Novi član
Tu od
30 Sij 2014
Poruka
20
slavol s je stimulator rasta ,a bakterije su nešto drugo. slavol možeš kupito kod prvče ili direkt kod agronika 0998040154. a imaju i bakterije za soju ili slavol za soju.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ma ta srpska gnojiva su katastrofa za primjenu dosta se grudaju..
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Gdje ima za kupit onih bakterija koje se dodaju kod sjetve? U kojoj koliini se stavljaju i kolka je cijena?

Sorry na zakašnjelom odgovoru,
imaš na agronomskom fakultetu, cijena ti je 50 kn + pdv za jednu dozu koja je mislim za 100 kg sjemena. Kontakt ti je 098454722-gosp. Mihaljević.
Plačanje ti je po predračunu, a moguća dostava i poštom
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
da li je netko sijao soju sa oltovom mehaničkom sijačicom????
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Evo danas rjesio biofix po 50 kn + pdv, Gmiža hvala na informaciji... sad jos samo da se to vrijeme primiri pa da se posije...
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,118
Ma ta srpska gnojiva su katastrofa za primjenu dosta se grudaju..

ja sam uzeo i nije bilo zgrudanog,to gnojivo je na bazi kreča kao i bosanski kan,brže djeluju i ne zakiseljuju tlo
 
Posljednje uređivanje:

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
ja jučer posijao sa olt msk 2

kolega, ako nije problem, napiši kako si podesio sijačicu........ja bi posijao sutra ili u ponedjeljak.......moja je sa plastičnim pločama.....
 

same1993

Član
Tu od
30 Sij 2014
Poruka
154
rjeseno danas 17 ha soje. dobila je sve sta treba a zemlja ima lijepo vlage i lijepo se pripremalo tako da bi trebala lijepo niknuti i rasti
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja poslije uskrsa budem sijao soju,a sutra idem njive pošpricati totalom,ima malo trave,pa budem uništio veliki dio korova sa time,lakše bude poslije.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh