• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Soja

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
604
Dali je bolje dodati KAN prije sjetve ili kasnije rasipačem u prihrani ?
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
626
Soja ima potrebu za dušikom dok se ne razviju kvržične bakterije na korijenu. Mislim, ima i kasnije ali onda se prati koliko ima kvržica i koliko su velike.
Tako da je bolje prije sjetve.
Ali umjesto kana bolje bi bilo neko dušično gnojivo sa sumporom.
 

Toma.s

Član
Tu od
22 Svi 2019
Poruka
30
Po meni je bolje u sjetvi kan.Prije sam bacao do 80 kg na ral ureje al to je drži zelenom i nabilda stabljike.I još se bacila prihrana 100 kg na ral kana.Previse
 

JosipM176

Novi član
Tu od
28 Stu 2021
Poruka
28
Pitanje za znalce, BC Pedro sijat po deklaraciji, ili ic na 130-150kg sjetvene norme?
 

jakabasej8

Novi član
Tu od
19 Pro 2023
Poruka
10
Soja ima potrebu za dušikom dok se ne razviju kvržične bakterije na korijenu. Mislim, ima i kasnije ali onda se prati koliko ima kvržica i koliko su velike.
Tako da je bolje prije sjetve.
Ali umjesto kana bolje bi bilo neko dušično gnojivo sa sumporom.
Hvala na savjetu! Dušično gnojivo s dodatkom sumpora zvuči kao dobra opcija za potrebe soje.
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
604
Što vam se najbolje pokazalo za zaštitu od korova, dali radite prije nicanja ili poslje nicanja prskanje ?
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
604
Jel ste probali primjenu u dvije aplikacije prvu prije pripreme a drugu poslje sjetve ?
 

Prilozi

  • IMG_20240419_063335.jpg
    IMG_20240419_063335.jpg
    42.1 KB · Pregleda: 26

Najnoviji postovi

Na vrh