• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sonalika traktori

Jocker

Član
Tu od
13 Lis 2019
Poruka
35
A procitao sam, ali ipak je to period od 10 godina, pa reko da vidim dal je imao tko kakvih vecih problema
Na sto bih trebao obratit paznju prilikom pregleda i probe traktora
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
917
Traktori su izdržljivi i nema nekih kvarova al djelova nema kodnas. Zastupnik je u Srbiji i rok isporuke je 60 dana.
 

Goc47

Novi član
Tu od
20 Tra 2020
Poruka
1
Pozdrav
imam sonalika 90 di 4wd, dali netko zna gdje se mogu kupiti dijelovi
 

iko1

Novi član
Tu od
27 Stu 2019
Poruka
13
Pozdrav
imam sonalika 90 di 4wd, dali netko zna gdje se mogu kupiti dijelovi
Ima neka firma u Srbiji koja radi sa Sonalikom sa njima radi Se-kra (nekako kao Agromehanika). Mene muči to što sada imam registraciju Sonalike DI 750 III sa kabinom. Razbio sam vrata. Javljao sam se Jurvalu. Tu su me zavlačili da bi na kraju rekli da nema ništa. Gdje nabaviti vrata? Ako neće biti nikakva riješanja napravit ću od plexiglasa, pa možda me puste na tehničkom.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,623
Pa kaj kabina nije poljski Naglak?
Mozda netko drugi prodaje te kabine i dijelove za njih?
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Ima neka firma u Srbiji koja radi sa Sonalikom sa njima radi Se-kra (nekako kao Agromehanika). Mene muči to što sada imam registraciju Sonalike DI 750 III sa kabinom. Razbio sam vrata. Javljao sam se Jurvalu. Tu su me zavlačili da bi na kraju rekli da nema ništa. Gdje nabaviti vrata? Ako neće biti nikakva riješanja napravit ću od plexiglasa, pa možda me puste na tehničkom.
pa vrata ti napravi svaki malo bolji bravar...
ubaciš plexi i deri...


Ali mislim da ne bi trebao bit problem, mislim da prolazi bez vratiju, bar mi se čini da je moj prošao bez vratiju i stražnjeg stakla...
 

iko1

Novi član
Tu od
27 Stu 2019
Poruka
13
Pa kaj kabina nije poljski Naglak?
Mozda netko drugi prodaje te kabine i dijelove za njih?
Nažalost kod nas ne. Razgovarao sam sa ljudima iz Sekra koji sada prodaju sonalike novijih tipova sa kabinama iz Turska, ali ne odgovoraju vrata. Na izgled bi rekao čovjek da je to skoro isto, ali nije. Ovi iz Srbije ne rade sa Poljskom, tako da je to sada problem.

pa vrata ti napravi svaki malo bolji bravar...
ubaciš plexi i deri...


Ali mislim da ne bi trebao bit problem, mislim da prolazi bez vratiju, bar mi se čini da je moj prošao bez vratiju i stražnjeg stakla...
Do sada sam i ja prolazio uz napomenu: dogodine stavite i druga vrata. Od prošle godine su pooštrili mjere na tehničkom i bojim se da ću se morati snalaziti kako znam i umijem.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,623
Imaš li pri koga posuditi vrata ili ti je traktor "unikat"?
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,192
Plexi isto neide na tehnickom...kod nas prije nekoliko godina odlucili procitata taj dio clanka iz pravilnika pa ga se uhvatili ko pijan plota☹☹
 

iko1

Novi član
Tu od
27 Stu 2019
Poruka
13
Plexi isto neide na tehnickom...kod nas prije nekoliko godina odlucili procitata taj dio clanka iz pravilnika pa ga se uhvatili ko pijan plota☹☹
Idem bez vrata pa što bude. Ako bude problema valjda ću imati neko rješenje.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
pa ta su vrata komplet staklena, to svaki malo bolji staklar napravi...
i nisi razbio oba dvoja, ako su jednaka, poslužit će cijelo za izradu i izmjeru polomljenog...
daj se malo snađi... 🤭
 

iko1

Novi član
Tu od
27 Stu 2019
Poruka
13
pa ta su vrata komplet staklena, to svaki malo bolji staklar napravi...
i nisi razbio oba dvoja, ako su jednaka, poslužit će cijelo za izradu i izmjeru polomljenog...
daj se malo snađi... 🤭
Da samo što je to sekurit savijeno staklo i da se natezati - prilagoditi obliku kabine. Obično staklo puca pri pokušaju savijanja. Vidim da i ta radnja "STAKLA ZA TRAKTORE" radi samo sa ravnim staklima.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Svi ti majstori rade samo ravna stakla. Tak da savijeno staklo jedino tvorničko.
 

iko1

Novi član
Tu od
27 Stu 2019
Poruka
13
PROŠA!!!! Odmah je bilo pitanje: što je sa vratima? Rekao sam čovjeku što je na stvari i pustio me, jer je ostalo sve bilo u redu. Pitao sam za plexiglas. Reče mi da može prozirni bezbojni. Tako ću to i riješiti do bolje prilike.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,623
Rekoh, pitaj u Džambo staklu. Mogu napraviti konkavno staklo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh