• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Špaga za balirke

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Interesira me koliko se može napravit malih bala sa jednim parom špage, primjerice TIP400?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
oko 900 komada,ovisi koliko su visoke,široke i dugačke te male bale...
 
C

clas

Guest
svima koji koriste špagu za baliranje gdje je kupujete gdje je najjeftinija naravno TIP-400 ili 320 pozdrav svima
 
I

ivanm

Guest
koliko sam ja upoznat to ide po kili a ne po metru budući da nisam ni na jednom paketu videl podatak o duljini, a samim tim ćim je špaga tanja bit će je više u paketu, po duljini mislim
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
oznaka tipa špage označava koliko metara ide u kg špage.tako u tipu 500 imaš 500 metara špage u kilogramu,a jedno klupko teži 5 kg,pa onda u njemu imaš 2500 metara špage.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
po kojoj je cijeni ove godine Teufelberger,Tornado i ostale???
jel tko uzima veće količine??
....
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Nemoj me držat za riječ ali mislim da je cijena čak malo i pala.Mi smo lani uzimali u Prvči,ali na malo,jer mi je dućan u selu,pa kad sam u prolazu stanem po špagu.Mislim da od njih nije nitko ni imao jeftiniju špagu.Naravno TEWE(Teufelberger)...
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
po kojoj je cijeni ove godine Teufelberger,Tornado i ostale???
jel tko uzima veće količine??
....

evo danas bili u Prvči i kaže da je skuplja 40kn:!::!::!:
prijatelj je prošli tjedan uzel 4 paketa pa je prešel jeftinije:partyman:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ja uzeo neki dan Tornado TIP 400 10kg 220kn, cijena ko i prošle godine.
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
po kojoj je cijeni ove godine Teufelberger,Tornado i ostale???
jel tko uzima veće količine??
....

Teufelberger Tip 500,5kg- 118,25 kn, za količinu od 70 kg.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
uzeo sam češku špagu JUTA po cijeni 198kn(keš i 5%)
s njom sam i prošle godine balirao aali onda je cijena bila 168kn (poskupila kao i ostali )
uzeo kod Ferenčaka u KC
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
kak ti se ta češka pokazala u radu, jel je isto tip 500?
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
imam welger ap 52 ,ja nisam primjetil razliku u odnosu na TEWE ili Tornado pa zatim baliral sam nekad i s crnom njemačkom špagom,mađarskom zelenom,crvenom,bjelom sve špage kaj su bile u prodaji su isprobane imal sam i neku koja nije bila namotana dobro u klopci ali ta je bila stvarno neka divlja špaga(crno plava) .....

DA koristim typ 500(korišteno nekad 350,400..)
koristil sam i typ 750 ali jednostavno je pretanka(inače samo za rolobale),išlo je ali mi je svakih 10bala pucala špaga(možda da su bale do 10kg onda ali možda OK)
 

topran

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
36
imam welger ap 52 ,ja nisam primjetil razliku u odnosu na TEWE ili Tornado pa zatim baliral sam nekad i s crnom njemačkom špagom,mađarskom zelenom,crvenom,bjelom sve špage kaj su bile u prodaji su isprobane imal sam i neku koja nije bila namotana dobro u klopci ali ta je bila stvarno neka divlja špaga(crno plava) .....

DA koristim typ 500(korišteno nekad 350,400..)
koristil sam i typ 750 ali jednostavno je pretanka(inače samo za rolobale),išlo je ali mi je svakih 10bala pucala špaga(možda da su bale do 10kg onda ali možda OK)

Sve balirke za "kockice" su predviđene za rad s vezivom tip 320, ostalo je izazivanje vraga, i neminovno dovodi do kvara petljačkog mehanizma :scratch
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Sve balirke za "kockice" su predviđene za rad s vezivom tip 320, ostalo je izazivanje vraga, i neminovno dovodi do kvara petljačkog mehanizma :scratch


Pogrešan odgovor.
 

Najnoviji postovi

Na vrh