• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Spremanje slame u rolo/kocka bale

Z

zrine892

Guest
Re: Sto radite sa slamom poslije zetve?

ursusc360 kaže:
bobo pogledaj kolko je 549 spram 1634, 1634 zakon!!!!!
znači zakon je taj traktor kojem vise puta generalku napravio nego sto je ulje promijenio :scratch :scratch :roll:
 
B

Bobo

Guest
Re: Sto radite sa slamom poslije zetve?

zrine892 kaže:
znači zakon je taj traktor kojem vise puta generalku napravio nego sto je ulje promijenio :scratch :scratch :roll:

Ako mislis na 549, na njemu nije radjena generalka... JOS :(

Sumnjali su na lose karike pa su ih mijenjali. Nista strasno... nego, reci mi kako prednja vuca na rusu i radilica na Torpedu ;) 8)


Htio ti priznati ili ne obojica smo u istoj kasi... Sve dok ne kupimo neke dobre traktore "s imenom" sarafat cemo po ovima sto imamo i tako to ide ;)
 
Z

zrine892

Guest
Re: Sto radite sa slamom poslije zetve?

Bobo kaže:
zrine892 kaže:
znači zakon je taj traktor kojem vise puta generalku napravio nego sto je ulje promijenio :scratch :scratch :roll:

Ako mislis na 549, na njemu nije radjena generalka... JOS :(

Sumnjali su na lose karike pa su ih mijenjali. Nista strasno... nego, reci mi kako prednja vuca na rusu i radilica na Torpedu ;) 8)


Htio ti priznati ili ne obojica smo u istoj kasi... Sve dok ne kupimo neke dobre traktore "s imenom" sarafat cemo po ovima sto imamo i tako to ide ;)


e samo ti zajebavaj..ja sam mislio na ursusa...kad bude tvoj 549 napravio posla kao moj bez prednje vuce i onaj sto je bez radilice ostao javi se..
a sto se tice u istoj klasi :) tu i tamo..a sto se tice sarafanje nema veze..dan više posla :)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Sto radite sa slamom poslije zetve?

marko hurlimann xa86 kaže:
ja svoju slamu zasjeckam odmah s kombajnom :blackeye :mrgreen:

kaj netrebaš doma slamu za krave?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Re: Sto radite sa slamom poslije zetve?

Evo ja danas ispreso slame, meni je 57 bala, to je dosta.a jesam se dans navozo...
ja tjeo nosit fotoaparat a čovjek ošo ispreso ujutro a mi tjeli u 13, onda kad smo tjeli ič kupit stric doletio, ajmo, ajmo tako da nisam uspio ništa, skoro sam osto doma...ali briga me, ja sam se navozo, a čak sam po selu vozio punu prikolicu!!!! :lol: :lol: :lol:
sad bi neki rekli "moš mislit" ali meni je to zakon, ipak ja imam 13 godina i traktor bez kočnica ;) ;) ;) ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sto radite sa slamom poslije zetve?

mario kaže:
marko hurlimann xa86 kaže:
ja svoju slamu zasjeckam odmah s kombajnom :blackeye :mrgreen:

kaj netrebaš doma slamu za krave?
ne....
ova godina je bila dosta dobra i kukuruz je lijepo narasao....
stavio sam oko 10komada okruglih bala toliko samo za nastor telicama.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Sto radite sa slamom poslije zetve?

Obrisan neispravan link.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sto radite sa slamom poslije zetve?

nekako je zetor lijepo nagnuti naprijed ;)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Sto radite sa slamom poslije zetve?

Malo je, al preslab je utovarivač da digne zadnji kraj traktora.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sto radite sa slamom poslije zetve?

da malo je ali bolje takav nego nikakv ;)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Re: Sto radite sa slamom poslije zetve?

Ja jučer zapšalio svoje ;)
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: Sto radite sa slamom poslije zetve?

Pobalirano nesto za svoje potrebe, nesto podjelio i pobaliurao im
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sto radite sa slamom poslije zetve?

a ja čekam da mi dovezu balirku :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: traktor stoji naprazno
mario el kod tebe moja balirka :?: :mrgreen: 8)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Re: Sto radite sa slamom poslije zetve?

Koji je to traktor?
 
J

jokapz

Guest
Re: Sto radite sa slamom poslije zetve?

DX 95 ks. Traktor je prva liga zvjerčina s obzirom na godine.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Re: Sto radite sa slamom poslije zetve?

Mario, ti svašta izvodiš s tim utovarivačem...koliko on treba dizati prema specifikacijama? Koliko ima jedna bala kg? Jesi već što polomio na traktoru ili utovarivaču? Kod tebe je vrlo aktivna upotreba toga... :mrgreen:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Sto radite sa slamom poslije zetve?

zjockoo kaže:
Mario, ti svašta izvodiš s tim utovarivačem...koliko on treba dizati prema specifikacijama? Koliko ima jedna bala kg? Jesi već što polomio na traktoru ili utovarivaču? Kod tebe je vrlo aktivna upotreba toga... :mrgreen:


Pa nije to ništ, nije neki utovarivač to, po speficikacijama samo 1000 kg.

Inače bale, mi imaju mokre do 800 kila, ovo su suhe bale slame pa imaju svaka po 250 kila.
Pravi utovarivač bi takvih bala digo više nego što ih može stavit jednu na drugu. :mrgreen:

Pa jesam neke sitnice polomil već, al nije strašno.
Ma ne šparam taj utovarivač nikad. :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh