• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,498
Trapezni...

Znači smijem skinuti 10cm i onda sam na 10% nagiba...
 
Posljednje uređivanje:

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,429
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,498
Ma posadit ćemo 3 jablana ispod ako bude bilo problema 🤣.

Nema odakle dalje piri ti... Lijevo radiona koja je višlja od toga, ispred kuća, desno 2 parcele dalje kuća..
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,498
Vidio i to sam već čuo. Ali pošto nikad nisam radio krov limeni. Nije mi baš jasno. Ako netko ima sliku toga bio bih zahvalan
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,498
Tog savijanja na sljemenu i na dnu. Jel trebam fizički uzeti lim i saviti ili šta?
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,514
Ja sam gledao video o tome...ako nadem proslijedim..a to ti je izgledalo tako da je lik imao komad stafle koji ti odgovara sirini lima izmedu dva vala. Komad nekih 30cm. I sad zamisli da taj komad postavis okomito i u njemu zarezes u sredini pod 45° jednu crtu. I s tom dakom pigas taj ravni dio izmedu valova. Ako si me skuzio...

1000006698.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh