• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
To je tomos..a on je neuništiv i bez fitra..a sad nema ni prašine ni peluda ,u zatvorenom je pa ne može dobiti hunjavivcu
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,072
Muha, kaj ti.rucno slajfas ventile?

Ja ga denem u aku busilicu i nafilam sa pastom pa oderi.
Za vuru su svi gotovi
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,777
Radio sam ovdje, određeni budi znali di je to. Strpite se još jedan dan
IMG_20231102_133739.jpg
 
  • Like
Reactions: ZJ

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,624
Da što nisi javil da ste demolirali semafore pa ljudi se više neznaju vozit bez njih..
I ja naletel i mislim u prvom trenu koja budala je skršila semafor kad ono sva četiri dolje
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Pa ovaj koji je strgal semafore. 😉
A i ovaj u reflektirajućem je mogel stati u sredinu i regulirati malo dok je bila gužva a ne stajati tu ko jastreb. @ZGseljak Nadam se da budete složili da se da skrenuti ljevo kad dolaziš sa strane u koju si slikal jer tu se uvijek mora skretati lijevo na crveno jer je duže zeleno onima koji dolaze od Koprivnice.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,469
Jel se moraju okretaji brojiti, onak kak se dela beton na mešalici, ili ide otprilike?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
To se radi na uho, ništ se ne broji.
A tajna uspjeha je u sastojku koji je dodan pri kraju videa.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ne vjerujem, navodno guz papir suše.... vegeta bi njima bila skupa.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Nisam ni sumnjal da si videl, od mene su patent alata otkupili.
Imam ja i ono sranje na vakum ali to koristim samo tam gde nema mjesta za ovog.
 

Najnoviji postovi

Na vrh