• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Nada umire zadnja.
Ja sam (za divno čudo) alate za taj posel stavil pod krov, a za svaki slučaj spstil kotače kad sam kosil.
Mislim da bu to to.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Ja danas kosim oko kuče, nadam se posljednji put ove godine.
Dok ti "lijepo" kosiš ja sebi nagrđujem:
IMG_20231031_093851.jpg
IMG_20231031_093651.jpg
IMG_20231031_093631.jpg
Jučer poslije podne, odstranjena večina širokolisnih korova i mrtva trava. Kupio u Pevexu 1,5 kg sjemena trave, posijao ju, kupio u poljo apoteki umjetno gnojivo za travnjak i razmetao ga, otišao u gorice i dofurao 6 vreća komposta i razbacao ga širom trave.
Današnji mi je jaki pljusak (na njega sam i računao) fino zalijal i zabil sjeme u zemlju i razmače gnojidbu.
Očekujem vidljive i dobre rezultate ovih aktivnosti na proljeće i po ljetu iduće godine 🙃🙂
Poslije "sesveti" idu na paletu za pranje kosilice i prozračivač travnjaka, sušenje i "konzervacija" protiv zimskog truljenja itd. istih. Sad mi ne bi bilo pametno usisavati otpalo listje z voćki s kosilicom, kak sam to delal do sad, radi sjemena trave...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Plus ionak misli da ja na panku ne znam drugo nego rezati jeger..pa ajd...i to je donekle istina...a bolje i to nego šlajfat ventile
 

Prilozi

  • 20231031_104515.jpg
    20231031_104515.jpg
    21.9 KB · Pregleda: 47
  • 20231031_105522.jpg
    20231031_105522.jpg
    39.7 KB · Pregleda: 46

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Plus ionak misli da ja na panku ne znam drugo nego rezati jeger..pa ajd...i to je donekle istina...a bolje i to nego šlajfat ventile
Nisi u pravu, jer ja jako dobro znam za što si sposoban i što radiš. Ja sam se samo malo nazovimo to tako "našalio na tvoj račun" dok sam spomenuo kolut jegera, meni je to jako simpatično. I ja sam imao bezbroj radničkih pauzi, jeo s masnim i prljavim rukama i živ sam.
Ne trebaš se niti malo brinuti radi mene, jer još uvijek ima i boljih od mene. :ppozdrav:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
@vlč.puknuti nemoj nasijedati 🤣😈🤓 jer @lijeskakc ovaj put laže da nikaj ne dela. Pa moral je podrum za koji se fali da sako malo posjeti i prvo z pijačom napuniti. A to je posel. Znači da farba forumu da nikaj ne dela dok se nahrani 😈🤓😅🥂🍷
Sad bude plotunom pali 😂🤣😅
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,469
@vlč.puknuti nemoj nasijedati 🤣😈🤓 jer @lijeskakc ovaj put laže da nikaj ne dela. Pa moral je podrum za koji se fali da sako malo posjeti i prvo z pijačom napuniti. A to je posel. Znači da farba forumu da nikaj ne dela dok se nahrani 😈🤓😅🥂🍷
Sad bude plotunom pali 😂🤣😅
Kak bi rekel gospon Hebrang ;¨ma ne lažem ja samo ponekad izbjegavam reči istinu.
Rekel je jedan; ¨ja sam jedan od rijetkih koji skoro da nema poroka. Ne pijem, ne pušim, ne kartam, ne lovim tuđe žene....jedan jedini porok mi je da ne govorim istinu¨ :ppozdrav:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Matek, pa Tomos je to, kad je bilo gotovo dobil je i dodatnu opremu jer u toku rada su se vršila određena podešavanja na stage 2 🤭

 

Najnoviji postovi

Na vrh