• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,427
Još jedan forumaš se iskazal večeras.
Došel je kolega ZJ u ispomoč za tuči lješnjake pošto nije stigel kad se kukuruza brala...


Ja bum došel pomoći kolače pojesti 😋
 
  • Volim
Reactions: ZJ

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
U kišno prije podne danas smo ja i supruga malo prošetali po Varaždinu, pa se na ulici pogodili s šogorom i zajedno s njim bili na super finoj kavi, u pravoj bečkoj kavani na VŽ korzu. Prošli smo i kroz VŽ plac. Poslije podne smo bili na rođendanu mlađeg nam unuka, uz peku teletine i janjetine, zaključno s tortom 🥂. Kraj dana smo začinili odlaskom na Rok operu u VŽ Arenu. Izvedba za 5 zvjezdica. Da preskočimo malo gužvu, ušli smo u dvoranu ranije, dok se gledalište tek počelo puniti, slika je cca pola sata prije početka koncerta.
IMG_20231028_194631.jpg
Bilo je 🎶🤓 meni jako glasno 🤣😂😅.
Sada, doma, zadovoljan lijepim danom, tipkam uz kupicu mladoga "črlenoga" mošta, mmmm baš mi paše 🍷. Ma več je sad prva liga mmmmmm, a kak tek bude za koji tjedan, mmmm 🍷i onda ne bum pil, vražju mater nebum pil 🙃🍷
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Vraćam se Zagrebe tebi,
Tebi na obale Save 🎶🎶🎶

Dobro jutro, ☕ pa idemo dalje 🤗
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Super @llmb0611 da sam znao i ja bi došao da te počastim s još jednom rundom

Koji češ Q u metropoli? Odi u prirodu - gorice!
Hm kaj da ti na to velim, ja sam non-stop vani i u prirodi. Bilo nam je danas u ZG jako lijepo, meni ne dovoljno nego super...
I da se pofalim potrošnja benzina u Zg 4,2 l/100 km, a doma isto tak... Eto, idu dani 🎶
 

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
469
Danas dalmatinsko sunce i dobro društvo. Malo pomaganja dragim ljudima i dobar alat. Formula za lijep i ugodan dan. Sutra repriza ☺️
 

Prilozi

  • IMG_7089.jpeg
    IMG_7089.jpeg
    73.6 KB · Pregleda: 40
  • IMG_7091.jpeg
    IMG_7091.jpeg
    94.2 KB · Pregleda: 40
  • IMG_7092.jpeg
    IMG_7092.jpeg
    49.9 KB · Pregleda: 40

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,072
Super @llmb0611 da sam znao i ja bi došao da te počastim s još jednom rundom


Hm kaj da ti na to velim, ja sam non-stop vani i u prirodi. Bilo nam je danas u ZG jako lijepo, meni ne dovoljno nego super...
I da se pofalim potrošnja benzina u Zg 4,2 l/100 km, a doma isto tak... Eto, idu dani 🎶
Koja prosjecna brzina na autocesti?
Cisti benzinac ili blagi hibrid?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Za relativnu usporedbu ne smeta, jer lažu na svim autima i to obrnuto od pokazivača brzine. Mililitri se ionak ne mjeriju.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
Moguče je to, ali sljedeči vlasnik će to platit. Tako je to, tko ima mogučnosti kupuje novo, a tko nema kupuje rabljeno.....
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Nemojte se Vi sekirati to su ipak moje slatke brige. To ja plaćam ne Vi.
PS
Čisti benzinac 160 KS. Čista uživancija.
 
Posljednje uređivanje:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Svaka čast. (y) :love:
Držiš se Laudinog pravila. Za malu potrošnju treba imati laganu nogu i marljivu ruku (ne biti lijen šaltati).
Čak vjerujem da nisi niti izgubil puno više vremena nego da si večinu vožnje bil u prekršaju i imal glavu u torbi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh