• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,654
Jel ono... Fali mi voćaka pa mi treba još 🤣😂😅.

Bemti krivo postavljene znakove i sve. Skoro sam u Erdut išao preko vukovara. Dobro da sam na vrijeme skužio gdje me vodi obilazak pa sam iza onog pika pred klisu otišao za sarvas....
IMG_20231127_141125.jpg
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
IMG_20231128_175150.jpg
Orehi u ključu i z batom po njima 😅😵🤣, nula bodova, leti to po cijeloj kuhinji, odložio ja ključ na pod i vudri med prstima, po prstima, ma več je puna kuhinja luščinja 🤣😅🤓 ak zutra imam črno oko onda znate i zakaj 🥂🍷radi napravljenoga nereda. 🙃😅🤣🤓
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,099
View attachment 67332
Orehi u ključu i z batom po njima 😅😵🤣, nula bodova, leti to po cijeloj kuhinji, odložio ja ključ na pod i vudri med prstima, po prstima, ma več je puna kuhinja luščinja 🤣😅🤓 ak zutra imam črno oko onda znate i zakaj 🥂🍷radi napravljenoga nereda. 🙃😅🤣🤓
Uzmi elekticarsku cijev fi 30 i zasarafi ju na drsku kao od cekica. S tim drzi orah i po tom mazni cekicem. Nebu se rasipavalo nikud.

Ja sam ih lupal u kartonskoj kutiji pa ne frcaju okolo
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,147
Danas sam iskoristil zrake suca i delal ...... nekome bedastoče, a nekome sreču.
Ko kroz kakve naočale na to gleda.

Za nas koji ne kužimo, šta bi to trebalo biti?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
Muha, pa ti si podjetinjio ;)

Opet bus susedima pod sajbe bez auspuha?
Nisam ni do puberteta došel.
Auspuh :unsure: o tome bumo razmišljali kad do toga dojdemo kud ga bumo sproveli i o mjestu za lonac
 

Najnoviji postovi

Na vrh