• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Plamen Amity 3.
Prije radi rođendana unuke nisam stigel guglati, ovo je to:
Amity 3.png
Ali, pa ja sam mislil da se ti odnavek griješ na centralno na drva i da vezda kuriš ta sitna drva u peći za centralno :unsure:, vezda mi nikaj ni jasno. One negdašnje rasprave oko Ladomata, pa pufera s kerefekama itd., itd. pa koji vrag? Kaj je s tvojim centralnim?
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,490
Ne znam tko ni gdje je preporučio ove dunlop blizzard čizme. Ali mu se ovim putem zahvaljujem. Prava guma, udobno, toplo, a normalna cijena...

Jedino sam morao uzeti broj veće (46) jer su mi 45 bile jako uske oko listova, al dobro. Bolje da su malo komotnije ako obujem deblje čarape..

Odmah sam naručio sinu jedne dječje i odmah je i žena rekla da će uzeti sebi jedne..

Skoknio sam danas do Agro modusa u Đakovo po čizme...

IMG_20231204_170830.jpg IMG_20231204_170812.jpg IMG_20231204_170803.jpg
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,443
Ja takođe uzimam čizme broj veće odnosno da ima prostora oko noge u čizmi i kad nosim vunene priglavke. Skoro da ih i ne nosim bez vunenih napletaka. E onda em toplo i izbegava se znojenje nogu.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,401
Koja je cijena tih čizama? Koristi tko s kapicama zaštitnim takve čizme? Ja se nikako da naviknem na njih iako su u puno situacija bolje nego radne cipele. Možda samo nisam kupio prave pa zato nisam zadovoljan s njima.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,074
... Koristi tko s kapicama zaštitnim takve čizme?
Nemam Dunlop, ali imam Beta čižme s neprobojnim potplatom i zaštitnim kapicama.
Nisu futrane, ali su dobre i čvrste. Jedino su malo teške.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,505
ja nikako da se naviknem na te gumene, iako bi ih trebao i na poslu...rađe dam malo više para za pravu radnu čizmu, visoku iznad gležnja, ali nosim ju cijele godine. snijeg, blato, kiša, sunce...vodonepropusna iznad gležnja...s obzirom da radim i s čamcom na poslu, kad stavljamo čamac u vodu stanem iznad gležnja s njom u vodu i ne pušta ništa...al treba izdvojit oko 200€...sa dobrim održavanjem traje sigurno par godina...
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,490
Meni treba mjesec dana u godini zimska i mjesec dana bez podstave...

Za ostalo ima svoje radne iznad gležnja. Samo što je problem što mi se toliko zablate da ih moram oprati. Onda mi se suše 3 dana...
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,505
Ja svoje kad su blatne na poslu operem i miniwashom na praonici...nista ne premoce...
Meni je problem gumena.cizma zbog terena po kojem hodam...trebam cvrstu cizmu koja mi drzi glezanj..hodam po kamenju i onda bi mogao i nogu slomit...
Kolega je nosio gumene i kad stavljali camac u vodzlu poskliznuo se i iscasio rame jer je drzao camac kad pao...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Svako jutro supruga ostavlja vani, iznad podrumskih stepenica, kruh za ptičice. One dolaze i hrane se, lijepo ih je gledati. Ovo sam snimio iz prikrajka, da ih ne prestrašim, kroz prozor kuhinje i mrežicu protiv komaraca, ali ipak se može vidjeti kako one dojdu i papaju 🙂
IMG_20231205_091712.jpg
IMG_20231205_091819.jpg
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,467
I ja sam prekjučer postavio hranilicu sa sjemenkama i masnu kuglu za ptičice. Najviše dolaze sjenice kojih se okupi i do dvadesetak. Njima sada treba masna hrana da prikupe snagu za zimu. Bude ih tijekom cijelog dana, a najviše u jutro i predvečer, milina ih je gledati.
 

Prilozi

  • hranilica za ptice.jpg
    hranilica za ptice.jpg
    99.2 KB · Pregleda: 18

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,074
Pa i mačka treba jesti, zato ih i deblja ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh