• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
Danas sam iz auta izvadio ljetnu tekućinu za pranje stakla i ulijao zimsku, da se ne izrodi / dogodi za koji dan minus...
IMG_20231117_101442.jpg
Iza toga sam provjerio i prisutnost antifriza u solarnom, tlakom.
IMG_20231117_102402.jpg
Za sad je sve OK. 🙃
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
Jesam, ali samo u zimskima, pa je sada u nutra "čisti hrvatski zrak" . A ti kaj delaš, koturaš jeger po stolu ili?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ma je, dojče ***** kak se kaže..siemens energy nuremberg..pa nije jeger nego flajš ..nešto..valjda
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Jučer sam pokosil dvor, valja zadnji put ove godine, postavil kotače sa zimskim gumama na ženinom autu (na mojem budem...dok zapadne sneg) i dolijal nesmrzavajuću tekućinu za pranje šajbi...

Danas sam (makar takve stvari ne delam nedjeljama) opral kosilicu
20231119_172546.jpg

i našprical ju "Lidl ovim WD-om"
20231119_172745.jpg
jer sutra putujem prema Mostaru...

Još samo da pripunim akumulatore na traktorima prije najavljenih minusa...
20231119_191159.jpg
20231119_192013.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Jesi podigno kotače u najviši položaj košnje tak da osiguraš cirkulaciju zraka ispod kosišta?..a usput ako se miš ispod sakrije da ona dva mlatimudana mogu na kraj s njim..svaki s jedne strane.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,548
Denes sam se zavlekel ispod auta da namažem križe na 2 kardana. Probal sem sa onom napravom ležalica/stolac na kotačekima iz Lidla, ali nije išlo. Nos mi se zadeval za pod. Onda sam malo pomalo puzal mic po mic dok nisam došel do mazalica i na jedvite jade pritiskal mazalicu kaj sam to uspel namazati. Mislil sem auto odići na dizalicu kaj bi mi se bilo leže zavleči ispod, ali sam se predomislil. Žena je hodala po gruntu, a još je huda od zadnji put, pak sem malo bil v dilemi kaj se nebi kao slučajno vtrčnula v dizalicu dok sam ja pod autom. Nekak mi je bilo sigurnije to obaviti bez dizalice. Dobro je kaj sem išel to delat natešće da mi nije još i trbušina zapinjala. Naravovučenje je da se dizalica ne koristi gda su žena hudi. :ppozdrav:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Kaj je i prednji klasični, "kamionski" most?
 

Najnoviji postovi

Na vrh