• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,242
Joj dugo nisam vidio ovakvu "letlampu"...(tko zna gdje je moj stari sa svojom od kad je otisao na plinski sustav)...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
825
Jel zna netko nekog plinoinstalatera koji moze variti cijevi od plina dolazne na bojler?? Na podrucju Zg ili Velike Gorice da bi dosel napraviti manju prepravku. Jer ja vec 3 tj bezuspjesno pokusavam naci nekoga. Svi obecavaju da budu dosli pa.sae vise ni na mobitel ne javljaju
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,666
Danas baš ono idealno vrijeme, malo oblačno pa se sunce malo pokaže .
Taman za pokositi hektar livade koju ove godine uopće nisam kosio do sad.😣 Pa da iskoristim povoljne vremenske uvjete pa da ja to lijepo pokosim dok je nije mraz pokosio.
Ma opet bilo teplo za popizditis🥵😡
IMG_20231116_130834~2.jpg
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Danas sam počeo s pripremama za razbribrigu tijekom dugih zimskih dana, danas sam za to kupio prvi dio slagalice za svoju novu igračku 🤗🤓, baš sam zadovoljan ovime:
IMG_20231116_122727.jpg
IMG_20231116_122739.jpg
IMG_20231116_122755.jpg
Jedno pužno kolo s pužem i špulom za sajlu. Oduševljen sam, unaprijed 🤗👌
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Tak je.
A morti i ne bu tak, vrag bi ga znal kak bu 🙃 na kraju zišlo.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,666
@brgud,
s ovom kosilicom napadaš hektar livade? Buš se nahodal. :(
Malo sutra :LOL: A i nakosio sam se sa ovom kosilicom nekad i to je bilo stvarno jedan hektar u komadu (između ostalog). I na tom dijelu od jednog hektara nagrabilo se je jena kopa sena.:giggle:
 

Najnoviji postovi

Na vrh