• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
825
Kak se zove ta vrsta pticice? Kod mene se redovito gnijezdi pod crijepom na staglju i na kuci, a nikad ne znam koja je to vrsta.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
...ili im bar ponesite litricu, tak da i oni počnu štovati Sv. Martina ;):ROFLMAO:
 

Darac2112

Novi član
Tu od
31 Svi 2023
Poruka
13
Pozz,
danas su mi došli majstori za klimu, da napomenem klima je bila namontirana, tj postavljena i vanjska i unutarnja jedinica i kanal za sve cijevi je bil išteman i sve spojeno što se tiče struje. Trebalo je samo produžiti cijevi od plina, od unutarnje jedinice do vanjske.
To je bilo 4,5 m tanje i 4,5 metra deblje cijevi i 6m cijevi za kondenzat, 2 spojnice i punjenje klime, falilo je pola kg plina, tako su barem rekli.
Za to sam platio 180e meni se to čini puno, dal ima netko tu da se time bavi pa da veli dal su me opelješiki ili je stvarno to u današnje vrijeme skupo.
Još da napomenem da je sav rad bio sa zemlje tj nisu bile potrebne ljestve niti je bilo na visini.
Krapinsko zagorska županija je u pitanju.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,064
Međimurska županija, ugradnja klime od a do ž 250-300 e..
Na kraju sam si sam složil, posudil alat za pertlanje cijevi. Napravil sam bez vakumiranja i zasad radi. Pa do kad izdrži 😀
Mada mogu reči da se nabere cifra s kablima, cijevima i nosačima za vanjsku jedinicu. Posao je najmanje u svemu tome
 

Darac2112

Novi član
Tu od
31 Svi 2023
Poruka
13
Pa dobro koliko košta 4m cijevi tanje I deblje i 6m cijevi za kondenzat i 2 spojnice...ostalo sam sve sam napravio kao što piše, zaštemao cijeli kanal,postavio vanjsku i unutarnju jedinicu i spojio svu struju
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,505
Problem je kaj nema garancije ako ti ovlasteni serviser ne pusti klimu u pogon...
A jbg nikad.ne znas kaj se moze dogodit...pa onda ipak bolje da je pod garancijom...
 

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
469
Pozz,
danas su mi došli majstori za klimu, da napomenem klima je bila namontirana, tj postavljena i vanjska i unutarnja jedinica i kanal za sve cijevi je bil išteman i sve spojeno što se tiče struje. Trebalo je samo produžiti cijevi od plina, od unutarnje jedinice do vanjske.
To je bilo 4,5 m tanje i 4,5 metra deblje cijevi i 6m cijevi za kondenzat, 2 spojnice i punjenje klime, falilo je pola kg plina, tako su barem rekli.
Za to sam platio 180e meni se to čini puno, dal ima netko tu da se time bavi pa da veli dal su me opelješiki ili je stvarno to u današnje vrijeme skupo.
Još da napomenem da je sav rad bio sa zemlje tj nisu bile potrebne ljestve niti je bilo na visini.
Krapinsko zagorska županija je u pitanju.
Nisi puno platio, to je korektna cijena. Metar instalacije je oko 25-30€ sa postavljanjem, plus plin, spojnice, dolazak… puno je al je na žalost tako

Platio si, opljačkan si legalno, nezz šta da ti napišem. Ugradnja klime je 100 - 150€ ali znači od A do Ž...
Di je ta cijena montaže, odmah imam 10-15 poslova za tu cijenu

Pa dobro koliko košta 4m cijevi tanje I deblje i 6m cijevi za kondenzat i 2 spojnice...ostalo sam sve sam napravio kao što piše, zaštemao cijeli kanal,postavio vanjsku i unutarnju jedinicu i spojio svu struju
cijevi su oko 10€/m za klime do 5kw. Plus kabel za napajanje, kabel za međuvezu, cijev za kondenzat, nosači za vanjsku jedinicu, PVC kanalice, vijci i tiple pa malo gipsa pa malo silikona, pur pjena….plin po potrebi ako je instalacija duža od 7–8m.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,505
Ima koga ekipe na danima polja (zelena gnojidba) u Murskom Srediscu kod OPG Alrn Sopar?
 

Najnoviji postovi

Na vrh