• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Moje koke imaju cca. 2000m2 plus još toliko kada otvorim drugi dio.

Ugl. imaju jedan dio s pijeskom i ispod stepenica isto nabacano pijeska i pepela, mada se one čiste i u prašini, a Paćoberi imaju baru naravno. Mada vidim da i one vole tibat po pijesku i šljunku.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
Ja sam im u jedan kut bacao pepela. Ali sad razmišljam da kupim malo čistog pijeska one d zemlje i pepela i stavim u posudu neku..

U biti sad kad sam ih prebacivao u novi kokošinjac sam primjetio neke gnjide. Nisu tekuti nego nešto prozirno i smeđe...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
pa pepel obožavaju sad da li znaju da je lužnasti ili ih privlači tekstura samo one znaju .

Ovo kaj si bacio u kut to je onak ..za silu ..prvo poseru a i razbacaju .
JA ima stavim u neki škaf ali to sve pobacaju van ..treba mi neka dublja posuda ..bila bi najbolja rupa u podu .."đakuzi" za koke .hehe
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
E vidiš. Sad kad mi je kokošinjac na stupovima mogu probati napraviti tako nešto 😂.


Ali da.. Gledam i ja da 5 mjeseci u godini zapravo nemaju prašine da se čiste..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Danas...ono..popravljam..kaj najviše... ...mrzim...poravljati...TOMO VINKOVIĆ (crveni).
 

Prilozi

  • 20231213_120740.jpg
    20231213_120740.jpg
    43.1 KB · Pregleda: 48

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,694
Pa to nije TV, on vozi i bez toga! :unsure: To je neko sranje od hidraulike!
Oš jednoga? Kad to složiš, da ti ne bu dosadno:hahah:
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
A jeste svi neki vrijedni bili danas.

Svaka čast.

Ja vodio sina na izlet u Apprrr Osijek 😂😂😂


Išli predavati evidencije za kfk i eko i na pizzu...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Ovo sam još danas ipak moral odraditi, od srca, a sad odooooo u najboljem društvu :ppozdrav:

 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
razvodnik da..pumpu nix..

mojoj patnji nije kraj , sutra je na redu cilindar
To mi radiiiii, oćeš moje od viškuljara malo popipati?
Malo mi cukne na prazno od nagiba, a kad je pod teretom nemrda, to mi👃🏻 na razvodnik. I popušta kad je uduvljen, al' prvo ću prebrikat razvodnike da vidim jesul silindri ili zvodnikRa.
 

Najnoviji postovi

Na vrh