• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,217
Da, da.. Konačno u voznom stanju, pa sam se priključil ljutim mašinama 🤭
Evo par linkova s lokalnih portala, ima i video pa pogledajte..
Uglavnom 2014 smo imali prvo druženje, ja bio s univerzalom, jedva da se i koji dupljak našel.. Kolko se toga promjenilo u 10 godina 😲
📸 Pogledajte ovaj videozapis na Facebooku

📸 Pogledajte ovu objavu na Facebooku
 

Prilozi

  • FB_IMG_1702444443985.jpg
    FB_IMG_1702444443985.jpg
    27.6 KB · Pregleda: 19

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,567
Nije istina ZJ, menjal je baš radilicu na Caseu :rolleyes:
Matija, izvini, bilo je jače od mene;)
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,496
Malo si me krivo shvatil. Rekel je moj pokojni prijatelj župnik: Greh nejde u usta,nego iz njih. Danas se radujmo u očekivanju največeg krščanskog blagdana. Dobro si rekel u svojoj temi,nije Božić ono kaj se najde pod borom.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Naši, obiteljski, božićni dani se nastavljaju. Jučer smo se okupili, oni koji smo mogli, kod starije kćerke, danas bude ručak kod nas, za one naše najdraže koji se mogu odazvati (sin i snaha su se upravo javili i čestitali nam Božić iz auta, voze se u Sl. Brod, da uveličaju Božić i njima, tamo 🤗🥂).
Na večer imamo okupljanje kod mlađe kćerke, jer naša unuka je rođena na Božić i slavimo i njezin rođendan 🥂. Kao i par godina unazad, starija kćerka s obitelji budu do tamo došli pješke (cca 4 km u jednom smjeru, za pokoru i da "skure" ove prevelike blagdanske kalorije iz "zelene i druge božićne salate"🤓.
Sutra nastupa "malo zatišje" imamo dva važna Stjepana u obitelji i jednu Šteficu.

Kaj drugo neg da si zapopevam:
Nije mi lako, stari se polako 🤓🤗🥂🍷🍾, daj Vam Bože SVIMA tako.

Još jednom svima Vama koji ovo čitate želim Sretan Božić. 🎄
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,745
Glavni seoski izvor pitke vode koji je bio u funkciji tamo do negdje osmdesetih godina prošlog stoljeća, i nakon toga malo zapušten. Godinama je voda išla preko cisterne i nanijela dosta zemlje. Prošle godine sam iznad uz put stavio drva sa zemljanom ispunom tako da voda ne ide na cisternu nego u kanal pored. Danas smo malo čistili i već izgleda barem u djelomično onako kako je izgledala kad je bila u potpunoj svakodnevnoj funkciji. 🤗
IMG_20231226_125806[1].jpg IMG_20231226_130407[1].jpg IMG_20231226_125749[1].jpg IMG_20231226_130708[1].jpg
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,166
To bi ti ovako izgledalo
Jedan dio alata koji se koristio, dvije kao motičice (služe za iskopavanje korijena i površinsko skidanje i čišćenje vegetacije) lopata i kramp
 

Najnoviji postovi

Na vrh