• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,445
Kad smo se vec dotakli te famozne ,,muske vode,, znaci nalazi se nekih 50 k.m. od mene,,, bila je navodno hit prije nekih 55godina,, navodno lijecila musku neplodnost,, nalazi se na obroncima planine Konjuh.
Ima jedna anegdota za tu vodu,,
Naime doso neki Svabo sa suprugom nisu imali djece,,pa on bi tu vodu pio,,, dok je on pio suprugu mu klepi neki frvosjeca po imenu Hasan.
Kad su se vratili u Dojc,,, kod nj stomak poceo da raste te on u drustvu nj pomiluje pa veli,,, Ja Kazanova,,, malo pa opet isto,,, dopizdilo njoj to,, pa ce ti ona nemu jednom,,Niks ti Kazanova to cuna Hasanova,,,
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
734
Danas sam isao u agenciju predati obrasce, muk, eko..obveza je i nekih eko shema, raznolikost ne treba..pa tako ako neko jos nije, ima rok do petka
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Oprez duuuugi esej 🙃

Danas, sam prvo v jutro zval servisera, krepala nam veš mašina, dan prije Badnjaka. Pita da li je pokazala kakvu grešku, je velim ja E03, zaštopani joj je odvod, veli on meni. Nije, velim ja, jer sam otvoril filter, nema u njoj vode, ona svejedno ne uključi centrifugu. Veli serviser ja ne mogu do druge godine dam vam broj od kolege. Nazovem ja tog kolegu, veli mi on ne znam, dojdem danas, ili sutra... Iza toga opet ja i supruga isprobavamo veš mašinu. Uzima ona vodu, uzima, uzima, na displeju pokazuje grešku E02, velim ja gasi to, več ima 3/4 bubnja vode i čitam feler listu, piše, veš mašina ne dobiva vodu - ooooo sve ti hebem, več se i prenapunila, potopila kao Titanik i čak probavle puna vode centrifugierati, no nejde ji baš: a ti meni pišeš da ne uzima vodu. Nikaj moram čekati, a moram i proživjeti ovaj lijepi i sunčani dan.
Dvorište je prepuno listja od jabuka 😵😖🤕. Nikaj zubače v ruke i "grupacija" listja, u kolonu postroj se 🤗😏🙃😈.
Zvlekel sam kosilicu i kresnem ju. Dojde supruga van - pa kaj ti budu ljudi rekli? Ma boli me ona stvar za njihove komentare, niti oni denes zmečejo z brezovom meklom svoj dnevni boravak nek si ga usisavaju z usisavačem, niti ja moram listje zubačiti i nositi v šibnati korpi na kompostište/gnoj, ja bum njega prešel z kosilicom, zmalčeral, zkomposteral, usaugal v koš i z košem z njim "na gnoj". Bila su 4 koša po 60 litri. Taman sam bil gotov i zvoni mi v žepu mobitel, zove serviser, ste doma, ja bi došel - doma sam sam dojdite. 👌 (bar budem zutra fraj, ak se denes to popravi ).
Došel je majstor i posluša moju "ispovijed" dene na nekakvi kratki program, drka po mašini, gasi i vužiže struju, ovak, onak. Ja mu govorim, hebe ju presostat i elektronika znoreva. Gleda me, gleda, zvadi cjevčice van, propuhavle s zubima, ovak onak...i mašina počne normalno prati. 15 ojera i srdačan pozdrav. Da bu tak na kraju zišlo ja na pref to nebrem znati, z tim se vragom nemam z čim spominati, nemam takvoga laptopa... Nikaj zutra budem sam gospodar svojega vremena, morem i v gorice 🙃
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
To za izvlačenje nečega?
To je španer ..obicno se koristi na velikim teretima..labudice i tak..kuka na kraju moze zakvaciti na bilo kojem mjestu na lanacu.
Pogleč link i slike na njemu.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
U. To meni treba kad savinem nešto jet nikad ne pazim kad vozim 😂..

Jedan kraj za oras, drugi za priključak. Cijev od skele i ispravljaj.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,756
Kakvim ribolovom? :unsure:
Pa jednostavnije je par desetaka glisti "na naglo" i ne gubi vrijeme i smrzava se!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Ovo su mlade, te ne valjaju za ribolov.
Ali ako zoveš na Krivaju ja bum kopal dublje ;)
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,445
Ovo su mlade, te ne valjaju za ribolov.
Ali ako zoveš na Krivaju ja bum kopal dublje ;)
Svaka glista ima svoju ribu!!!
A na Krivaju ti znas da ste uvijek pozvani,,,
Odredimo termin,, meni netrebaju gliste a tebi netreba kljuc 13,,, al vuneni nam treba obojici zasigurno
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Vuneni uvijek paše, ali bez kaputa (y)
Možda me nekad putevi donesu i u taj kraj
 

Najnoviji postovi

Na vrh