• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,224

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Nije, mi smo bili na Ham Pokojcu i okolici.

IMG_20240204_122141.jpg

A bilo je gore i nekoliko grupa "blatnih dječaka" s kroserima i kvadovima:

IMG_20240204_122101.jpg
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Ma ti penzioneri znaju kako se živi....
S vremenom i nešto naučili.
Da pola penzija preusmjere u poticaj. Svima bi van bilo bolje 😂
Da postoji mogućnost ispraviti pogreške u koracima odgoja nekih derišta, rado bi ispravili, na žalost to nije moguće. 😈🤣🤓

Ima nas bedaka, budnih još od mraka, ali budemo se tek poslijepodne primili nekakvog "posla", rado bi nabavio broj telefona, "svakog nadobudnog" , da mi ovo poslijepodne bude "ispomoć ludo - glupom penziću, na pola radnog vremena", još bude dobio "jesti i piti" a ak' nema za cigarete, rado ću mu i Marlboro kupiti. (Iskal sam tu rečenicu i ne najdem ju više 🤔, gdje se traži ispomoć od strane penzionera, radno aktivnom i produktivnom omladincu...).
Postavljam oglas : tražim za ispomoć radno aktivnog omladinca, za danas popodne, ne prije (prije toga obilazim sa našim zadnjim obiteljskim omladincem "očne" bolničke odjele) iako on ne nosi naočale, nego ja 👍👌, neka ga takvoga još bezbroj godina...
@zoran89 moreš mi se popodne uključiti? Da udahnemo zajedno malo čistog HR zraka, na malenom brijegu... I da skorom sam pozabil, donesi svoju "štihaču"...
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,278
Nažalost ne mogu,

Moram na sahranu pa nakon toga nastavljam postavljanje stupova i betoniranje postavljenih 😁.

A i moram oprat traktor nekada..
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,278
Stupovi su iz 1982 al se još uvijek drže 😂. Ko i naši penzioneri s foruma 😜.


70 u zemlji, 190 izvan.

Ide pletivo 180 i red obične ne vrh za koji će ići neke reflektirajuće vrpce...

Suhi beton okolo samo nasipan, bez vode..
IMG_20240207_170143.jpg IMG_20240207_170127.jpg IMG_20240207_161804.jpg
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,135
Radio sam betonske stupove. Kalup je bio 2 "U" profila i unutra armatura 4 šestice. Nakon nekoliko godina su se počeli trusiti.
Onda sam kupio one sive plastične cijevi za kanalizaciju i ubacio armaturu i zalio betonom.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,278
Ma oni plastični s komorama unutra su zakon... Dobri betonski samo početni i krajnji... Kolega tako napravio i savršeno je.. I 10 puta lakše za postaviti.

Al ne. Ja volim kad je za džaba... Pa idi u stari vinograd vadi stupove. Pa ih sad opet tegli ko budala.. 2.6m stupovi...
 

Najnoviji postovi

Na vrh