• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
428
Ja budem orezivao ljesku od 16.-26.02. Djeca su na praznicima, ja i žena pisali Go....
Prvo orezivanje, iznošenje granja, gnojenje, frezanje i špricanje SZB.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,206
Poslije takvog gableca samo spavanac dolazi u obzir kod nas penzića. Da li je to motor od Goldonija?
 
  • Like
Reactions: H&S

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,316
Dns mali camac i drugi motor. Pali na zub 😁
Ispostavilo se da hondi nije smetala hladnoca vec je problem bi u rucki gasa. Imamo original komande za hondu i u rucki gasa ima 2 sajle. Za naprijed i natrag a kad se pali motor moraju obje biti u neutralu. Medutim jedna se strgala i nije bila u neutralu i zato nije htjela honda upalit. Tako da ipak je honda jos uvijek ona stara dobra honda 😂
IMG_20240130_115556.jpg
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,033
Ovisi u koju luknju ide...........

Zapravo imam kromov visokotlačni rezervarčić od oko 50 litara pa bum složil za sušenje voća
 
  • Like
Reactions: H&S

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
730
Meni neke reklame na internetu izbacuje neke vakum pumpe. Plasticne i prozirne. A da mi i poklone ne znam sta bi stime
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,141
Ah što volim ove blesave akcije.. Kupio sam si 6m aluminijski castellari teleskopski štap...

Ne znam šta će mi... Ali redovna cijena preko 100e, na rasprodaji 8.99e... Za 8 eura će nekad koristiti 😂


IMG_20240201_133257.jpg IMG_20240201_123845.jpg
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
800
Odlican stap. Ja sam sa takvim 6 m direktasima znao bez problema vaditi savske deverike teske i po 2 kile. I to sa nekim jeftinim tankim najlonom. A stupsera i kedera, cudo jedno.. nekad bilo sad se spominjalo. Jel, od kad sam se ozenio. Hahahaha
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,685
Odlican stap. Ja sam sa takvim 6 m direktasima znao bez problema vaditi savske deverike teske i po 2 kile. I to sa nekim jeftinim tankim najlonom. A stupsera i kedera, cudo jedno.. nekad bilo sad se spominjalo. Jel, od kad sam se ozenio. Hahahaha
Kad si se oženil oslabili štapovi, pa više ne vadiš 2-kilaše
 

Najnoviji postovi

Na vrh