• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,319
Sad ću možda biti glup,,,, vidim na slikama,,plavi i žuti,,, sad me interesuje baš,,to tri generacije,,u pitanju je basket,, a što tri genercije,,,da nisu dvije u publici,
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,319
Jel to dvorana u Zadru,,, tu je moja Sloboda iz Tuzle davne 1980 g, u meču sa Slovanom,, izborila plasman u prvu ligu one nam države,,, tad sam bio u JNA,, u onoj državi,, poslije sam bio njihov vatreni navijač
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Moram istaknuti jednu lijepu gestu koju sam doživio danas, prije podne, u servisu Međimurke BS u VŽ.
Prethodno sam guglao i našao potencijalna 3 servisa, blizu mjesta gdje stanujem, "za uslugu podešavanja karburatora" flaxerice posebnim alatom kakav nemam. Procijenio sam da bi trebalo s tim alatom potrošiti oko 5 min.

Prvo sam u VŽ bio u "štil" servisu, otpilili su me, kao budalu i poslali dalje.

Onda sam otišao u Nedelišće, mi Vam to ne budemo napravili. "Molim Vas posudite mi alat, tu, odmah sam si podesim" . Ne, makar imamo i prodajemo dijelove i na stranici piše da servisiramo, ne budemo.

Danas sam zamolio u Međimurki BS u VŽ, majstor je rekao izađite pred vrata, izašao je i poštelao za minutu, minutu i pol, max dvije. Pitam da platim - ništa ne košta.

Međimurka BS servis VŽ ulJepšali ste mi dan, danas. HVALA.
Moja preporuka drugima 👌👍🥂
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,319
Bem ga,,, dok drugi gledaju Španske i Turske,, sapunice,,, ili nedaj bože one rijalitije,,,ja buljim u monitor,,, i pratim moju princezu,, koja treba da teli,,,pa vi sad odlučite ,čiji je kanal bolji,,, View attachment 73345
20240529_140142132.jpg
Moja princeza nakon dosad tri muškarca jutros u ranim satima na svijet donijela malu princezu,,:ppozdrav: i meni netreba vreliki razlog za proslaviti,, bila je prazna trkno do ducana da je napunim 20240529_081341034.jpg 20240529_143302537.jpg
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,405
Daj mi želju da bude Drina rakija. A drugu želju daj još jednu flašu rakije nek se nađe, možda nestane drine.
 
  • Haha
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh