• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,510
Sad još samo da Žule sedne na njega
Žule se nekaj naspaval na njemu.



Ali je bil jako nježan na silasku i uspinjanju.



A dobil je i društvo koje je nažalost na oporavku zbog pregažene nožice.
Reko veterinar da nije ništ puklo i da bu sve ok.
Ujedno moram tim veterinarima zahvalu dati. Ponekad kad dođeš kod doktora ne možeš mu riječima objasniti kaj ti je i nikak da te izliječi, a to jadno mače ili neka druga životinja nezna naš jezik pričati. a oni se uspiju sa njim sporazumjeti.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,510
Samo da pitam što se događa s članom @iwanho
Isto kaj i sa tobom, a i mnogima drugima.
Dođoh, vidjeh i odoh. Pa onda opet nekad na kratko svratim... pa onda sve rijeđe, pa sve rijeđe....
Nema nam ni Puknutog, Kupljenog, Propalog, Johabice, Bore, Nedima Dede, Dade, Baneta, Galde, Ghosta, i ostalih, a u zadnjoj turi nažalost napustili su nas i Plus te Tommy.....
Jebaj ga, osipamo se polako ali sigurno.
 

Frenki F3

Dobro znana faca
Premium
Tu od
7 Velj 2024
Poruka
160
Kad je ženinu najbolju prijateljicu ostavil muž, bili smo joj rame za plakanje od 0-24! Pogotovo žena, nije imala 5 min vremena. I to je trajalo intenzivno godinu dana. Moram priznati da mi je već išlo na živce ali reko, treba dati sebe drugima dok im je najpotrebnije. I ta dotična osoba je našla novi život ( kaj je super ) i eto, prođe godina , dvije , ne javlja se više. Prošlo je i 3-4 i ni čestitke više za Božić i N.leto bar...takvi smo mi ljudi, nažalost!! Ali, ja još uvijek vjerujem u ono dobro u ljudima, a toga , čitajući stranice ovog foruma, ima u članovima istog. U nekima pogotovo.. ;) :ppozdrav:
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,373
Isto kaj i sa tobom,
Poprati kad sam bio ,na dnevnoj bazi pratim,u više navrata,ne komentiram ,ili bolje rečeno vrlo malo komentiram, jednostavno bolje ništa ne reći, nego svakom loncu poklopac biti.
No ipak nije pitanje bilo o meni, već o kolegi @iwanho,neka je on živ i zdrav a sve ovo drugo je ionako sporedna strana života.
I još nešto @MUHA svaka čast za projekt🚗, za strpljenje,i uloženi trud.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,510
Poprati kad sam bio ,na dnevnoj bazi pratim,u više navrata,ne komentiram ,ili bolje rečeno vrlo malo komentiram, jednostavno bolje ništa ne reći, nego svakom loncu poklopac biti
Znam, isto tak znam da je puno toga več prožvakano, ali ako nema komentara nemamo se po kaj ni vračati na forum ;)

No ipak nije pitanje bilo o meni, već o kolegi @iwanho,neka je on živ i zdrav a sve ovo drugo je ionako sporedna strana života.
Zadnje kaj sam se čul s njim je bilo vezano za forum i problem s kojim se susrel kao forumaš.
Na žalost svih forumaša tak je kak je.
Inače je živ i zdrav, nažalost, vidim da se preselil na jedan drugi forum na kojem je aktivan.

I još nešto @MUHA svaka čast za projekt🚗, za strpljenje,i uloženi trud.
Hvala
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,469
Milicijskom oku nema da promakne ni jedan detalj, osim velikih greha...
Ima jedna poslovica, možeš da odeš sa sela, ali selo iz tebe nikada.
Nemaš brige, proba je pod šajbom, to kaj nema auspuha, unutrašnjosti, sjedala, šibera..... je manje bitno....bitno da se izda proba, jer nam je bilo šteta bušiti branik kojeg smo skupo platili i jedva našli. Najvjerojatnije idu magneti...
Držim drugima predanja i popujem pravila ponašanja koje za mene naravno "ne važe".
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Điramo se po Korani.
Ove godine sam se nakupal kaj nisam zadnjih 10 i više godina sigurno. Kažu i dalje toplo tako da se kupanje i vozikanje nastavlja da daljnjega
 

Prilozi

  • 20240901_174846.jpg
    20240901_174846.jpg
    36.3 KB · Pregleda: 13

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,404
Isto kaj i sa tobom, a i mnogima drugima.
Dođoh, vidjeh i odoh. Pa onda opet nekad na kratko svratim... pa onda sve rijeđe, pa sve rijeđe....
Nema nam ni Puknutog, Kupljenog, Propalog, Johabice, Bore, Nedima Dede, Dade, Baneta, Galde, Ghosta, i ostalih, a u zadnjoj turi nažalost napustili su nas i Plus te Tommy.....
Jebaj ga, osipamo se polako ali sigurno.
Odavno Muha nema ni zajednickog prijatelja,,Bobica,,alijas Plemeniti,,,
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,658
Cijelo popodne sam pokušavao otvoriti ovu bačvu ali bez uspjeha. Na kraju sam morao cijeli taj čep s navojem odrzati. Ja ne znam šta ga je držalo... Ali nešto ga je držalo ko da je zavaren..
IMG-20240901-WA0003.jpg IMG_20240901_194218.jpg IMG_20240901_190046.jpg
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,834
Nije od danas ali od nedavno. Sram me i reći od kad nisam bio na ovakvom mjestu. Klinci su napokon malo odrasli pa sam se usudio malo prepustiti brigu doma.
IMG_20240817_090142.jpg
Usput posjetio mjesto predaka ( napokon )
IMG_20240819_101330.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh