• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Tata kad dojde doma ima da bude ponosan na mene.
On je sadil, a ja rušim


 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,523
Kaj se to događa s vrganjima? Po obliku i boji, ovakvi su kod mene uglavnom rasli ljeti. Jesenski su uvijek bili tamniji. Ove godine nažalost nema nikakvih. :(
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,523
Kak nije jesen? Klimatološki je pri završetku 4. tjedana jeseni, a uskori bu prešel i 1. tjedana kalendarske jeseni. :)

Očito su temperature bile previsoke, a sad su skoro pa normalne ljetne. Kak je krenulo, jesenski bi mogli biti za Božić.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,754
Barem na našem kraju neće biti gljiva ukoliko ne bude kiše. Šuma je suha ko barut.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,597
To je djelomično točno. Del sam kantu pod grm, ali kakve sam sreće nije upal baš ni jedan. Pocureli svi okolo na zemlju pa bi se trebalo prigibati. Da sam žensko ja bi bil kruha gladan.
 

Najnoviji postovi

Na vrh