• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,523
Kaj se to događa s vrganjima? Po obliku i boji, ovakvi su kod mene uglavnom rasli ljeti. Jesenski su uvijek bili tamniji. Ove godine nažalost nema nikakvih. :(
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,523
Kak nije jesen? Klimatološki je pri završetku 4. tjedana jeseni, a uskori bu prešel i 1. tjedana kalendarske jeseni. :)

Očito su temperature bile previsoke, a sad su skoro pa normalne ljetne. Kak je krenulo, jesenski bi mogli biti za Božić.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,597
To je djelomično točno. Del sam kantu pod grm, ali kakve sam sreće nije upal baš ni jedan. Pocureli svi okolo na zemlju pa bi se trebalo prigibati. Da sam žensko ja bi bil kruha gladan.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,716
E jbt... jutros nam zaprli cestu od 09 do 14 sati radi biciklista koji voze (neku rekreativnu rutu od 150 km). A ima ih nebrojeno i tu im je uspon , pa kako idu sam pitaju koliko ga još ima. Ma samo što niste stigli na cilj.... 😁 :LOL:
20240928_101634.jpg 20240928_101826.jpg 20240928_101910.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh