• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,288
Ma nepotroši se sve,, lijepo se toga i podjeli.. nije mi žao,,,
evo jedna interesantna situacija,, prije godinu dana,, početak pandemije,,, sve zaključaše i zabraniše,,,
pomama za brašnom,, naučile nas one devedesete,, nema nigdje brašna,, a ja nonšalantan, zovu me neki znaju da imam,,, imam al za sebe i svoje,,,
što se tiče kukuruza,, nesijemo bijeli,,. prije smo ovog našeg autohtonog,, zvani ,,bosanac,, sijali više jer ga neprskamo već okopavamo,,,sada samo za svoje potrebe nešto malo,,
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504

nimrennermin,​

hvala na informacijama. :ppozdrav:
Diivim se takvima kao ti koji su svjesni koliko je bolji vlastiti proizvod od kupovnog. Nažalost nemam niti uvjete za čuvanje veće količine brašna. U roku mjesec i pol do dva moram potrošiti inaće se pojave leptirići od žitnog moljca i moram baciti preostalo brašno. Zadnje sam dao mljeti raž (u domaćem mlinu na kamen) i pola brašna sam stavil u zamrzivač. Nadam se da bude dobro, jer ću se onda možda vratiti sijanju pšenice i čuvanju brašna na taj način. Bolji mi je kruh kad pomiješam malo raženog brašna.
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Nema potrebe da baciš brašno ako se pojavi moljac, čak sam negde čuo ili pročitao da je brašno onda još kvalitetnije samo se proseje i može da se koristi
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Barem se ne treba naknadno raditi sendvič, več je gotov. :ROFLMAO:
Ameri obožavaju mesnu štrucu. Treba im prodati patent. :hahah:
 
  • Haha
Reactions: ZJ

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Koja govanca nisu to miševi, a možda je baš u tome caka da to brašno koje oni prerade mu daje kvalitet kao ona kafa iz govanca nekih majmuna je najskuplja na svetu
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,778
Šalim se...
A i ne pijem kavu ;)
O bože, pa koji vrag je s tobom, ne piješ alkohol, ne piješ kavu - ma ti samo jako hablaj, kak se onda malo družiti s tobom?! 🙃 Misliš da se bumo samo spominali o vrstama navoja, o netoleranciji na osovini za prešanje 🤣, a o noćnom životu si nesmemo niti pomisliti i kaj napraviti s tobom?! :hahah:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,583
Šalim se...
A i ne pijem kavu ;)
Ko ona nekakva mačka kaj jede zrna kave a poslije njena govna pobiru i kuhaju kavu 😉😂😂😂
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,721
O bože, pa koji vrag je s tobom, ne piješ alkohol, ne piješ kavu - ma ti samo jako hablaj, kak se onda malo družiti s tobom?! 🙃 Misliš da se bumo samo spominali o vrstama navoja, o netoleranciji na osovini za prešanje 🤣, a o noćnom životu si nesmemo niti pomisliti i kaj napraviti s tobom?! :hahah:
A niš...pa poznaš me.
Od sad nadalje ili....?
I inače ne pijem kavu.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,364
Zj, nemoj reci sad i da te zene neinteresuju. Misliim nikad nisam upozno majstora, koji nije kockar, alkoholicar i da zaradu ne trosi na k...

Dali mozda ima tema cnc glodalice ili gravirke za drvo ili plastiku
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,721
Ma ne više (od kad sam se oženil)...
A nisam ni majstor...

@smilan , mislim da nema takve teme, ali budem pogledal.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Jučer, danas i sljedećih nekoliko dana se vari....
 

Prilozi

  • IMG_20210202_155356_1.jpg
    IMG_20210202_155356_1.jpg
    44.1 KB · Pregleda: 31

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,364
Ja uvjek nesto, utorak pravio za kotao loziste, danas zavrsit resetku. Onda trebam remont nekog frezera od cnc gravirke. IMG_20210202_184646.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh