• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
978
Danas bilo u planu oranje od ranog jutra, ali me rođak "zezno", dobio drva. Pili i vozili drva sto vodoprivreda cist uz kanal, nesto njemu nesto meni. Nije neka kvaliteta, vrba ali gorit ce kad se osusi, cca sve zajedno 25m
 

Prilozi

  • 20210206_095213.jpg
    20210206_095213.jpg
    74.4 KB · Pregleda: 34
  • 20210206_125854.jpg
    20210206_125854.jpg
    49.8 KB · Pregleda: 34

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,380
Kad spomenuste polaganje vozckog ispita, potvrda koja sedobije glasi osposobljen da moze da ucestvuje u javnom saobracaju.Sto u praksi znaci nemoras znati da vozis, imas dokumenat pa se uci ili muci, greske se najcesce placaju
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,380
Dobro bi bilo da je tako al sigurno nije,. Pocetnici moraju obiljezit svoje vozilo, kao i druga ogranicenja, da ne nabrajam a to je iz razloga nedovoljne obecenosti. Primjer cim dobije vd, pocetnik se neca snaci u nepoznatom gradu, iako postoji saobracajni znakovi koji sve pokazuju i samo ih treba citat. Ali bez par godina iskustva nema znanja dzaba potvrda . Ima jos jedan detalj koji moraju proc svi pocetnici.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Draško, koliko kod tebe traje radni dan kad si to sve stigel? Jako si vrijedan. (y)
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
978
Jučer je bio od 6h ujutro i evo vidiš kad je pisan post u 20.28h, tad sam završio oranje.
Bilo bi i dalje, ali mi sfalilo goriva

Iako je nedjelja isao sam sas ujutro u 6.30h izorat jos uvratine ne ovom komadu od sinoć o na jos dva komada, jer sad ak pade kisa onda daljnjih nekoliko dana nista
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,683
Ja isto jučer oral, došel doma pospremiti decu na spavanje, pa planiral ići dalje orati.... Samo kaj sam ja zaspal prije dece 😅. Ostala još 1 ral, danas to riješim prije kiše. Isto ne volim u nedjelju raditi, al žal mi ostaviti sad neizorano
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ide kiša skoro cijeli tjedan tak da palite te rakete i orat jer se nebude dalo tak brže. Meni ostalo nekih 7,8 rali al sad nejde kak je mokro tak da bude čekalo prolječe
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,380
Kako izglada dali ste zadovoljni, sobzirom da nema snijega dali je mraz uticao na korijen. Kakve su prognoze i očekivanja.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,704
Nakon skoro 2 god kaj stoje na stalaži konačno skinuo obične radne lampe i stavio LED-ice. Svjetle neusporedivo jače od starih
 

Prilozi

  • IMG_20210207_152601.jpg
    IMG_20210207_152601.jpg
    37.5 KB · Pregleda: 26

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Kod strojeva je problem pogotovo novih i većih, pa evo i ja sam imam neke koji nemaju signalizaciju u smislu sijačice i tih nekih stvari. Osobno me ljuti što prodavaći nedaju signalizaciju, nego se nadoplaćuje. Osobno ne palim radna svjetla po cesti, neki blicaju da su i pozicija i kratka prejaka, ali tu više ne mogu pomoć, radna palim po cesti upalim eventualno ako je sijačica gore na RD pa ne tuće lampa u vozače, ali tu je rotacija tako da...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh